Autor Zpráva
Zet
Profil *
GTMagazin je studentský časopis, projekt pár nadšenců. Stránky běží na jednoduchém, ale přesto si myslím že geniálním, CMS Made Simple. Z pohledu webu je důraz kladen především na design a líbivost, aby se čtenář cítil dobře. Bohužel, ale zatím není správně dopsán pro IE6:-( Co si o něm myslíte a co by bylo dobré přidat nebo změnit? Děkuju za všechny rady - - http://gtmagazin.cz
RockFire
Profil
U toho vyjížděcího menu bych nechal stejný pozadí jako u menu.
Nox
Profil
Vypadá docela ponuře na studentský magazín...
Jimmy Hayek
Profil
Zet:
Není to špatné, ale pozadí bych změnil. Jak píše Nox — je to takové ponuré...
Zet
Profil *
Koukám, že hlavně reklamujete pozadí. Problémek je v tom, že ta černo zelená je jakoby "oficiální" barvou časopisu. Našel jsem ale řešení, jak vyhovět oběma stranám, po přihlášení si může uživatel změnit celé barevné schéma, zatím jsem rozpracoval bílo-modrou, která vypadá malinko živěji, ale do budoucna se jich vyskytne určitě víc
A
Profil *
Vážení, vám opravdu se opravdu líbí kombinace zeleno-černé a pofidérní šedivo-bílé? Image jako kombinace motýlku, Harryho Pottera a pak ta šedivo-bílá??!?!?!? To mi teda řekněte, jestli vám to nemorduje oči... A když už teda tyto barvy, tak i ve vyjíždějícím menu (nabídce) by měla být dodržena barva.
tatinek
Profil *
Sledovanost casopisu se zatim pohybuje v malych cislech, presto na studentsky casopis v peknych cislech. Viz http://www.alexa.com/siteinfo/gtmagazin.cz ... Je treba si uvedomit, ze vyklad malych dat je treba brat spise jako mikroskopicky pohled. 300% narust sledovanosti GTmagazinu, a 300% narust sledovanosti The New York Times, budou asi dve naprosto nesrovnatelne informace.
Diskuse nad se zabyvala hlavne barevnou kompozici. Ja osobne pamatuju jeste terminaly s cernou obrazovkou a zelenymi pismenky, tak mi to tak neprijde. To bylo jeste v dobach, kdy informatika byla hlavne o informacich. Dovedu si predstavit takovou kompozici pro box s horkymi zpravami typu, "Praha 3:14AM/GTM+1 raketova zakladna..."
Potom prisel Bill Gates a obrazovky rozsvitil a rozehral barvami, berte to jako nadsazku. Elektrarenske spolecnosti si mnou ruce. Psychologicky je lepsi cucet do svetle budoucnosti, nez kovkopat z temnych hlubin.
Pani redaktorka by asi opravdu mela rozsirit barevne schema o jednu oficialni svetlou barvu.
Moznost uzivatelske zmeny barevneho schematu je naplast na ,0001% stouralu a jinych exhibicionistu. Radovy clovek nebude ztracet cas konfiguracemi, to mu nikdo nezaplati.
For by ovsem byl, kdyby se barevne schema menilo podle denniho casu. Neco jineho je zizat do monitoru proti nocnimu mesici, a nebo proti polednimu slunci. Takovy kalendar barev. Nezapominejte, ze lidske barevne nalady se priblizne do dvaceti minut meni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0