Autor Zpráva
Crashdown
Profil *
http://netbooky.hy.cz/

Dobrý den, potřeboval bych to trochu zkritizovat jinak se totiž nedonutim to zlepšit. Díky za všechny nadávky :-)
ice3
Profil *
Změnit nadpis jinak super
pEeLL
Profil
Crashdown:
1, vubec jsem nepochopil tu B / N vec v pravo.
2, hlavicku bych udelal vyssi a pridal do ni alwspon troku grafiky.
3, Netbook je malý, lehký a levný notebook - rady a tipy - dava to ta veta smysl?
4, odkaz cely clanek nechej podtrzeny
5, ten widget s navstevnosti mi tam graficky vubec nezapada

celkove se mi ten jednoduchy design libi, ale nektere casti mi pripaaji az prilis prazdne.
Crashdown
Profil *
jinak ta věc B/N je logo, ale dík z chyb se člověk učí
Taurus
Profil
Promiň, že to tak řeknu, ale pro mě je to prostě hrozně škaredé. Takové celé jakési modré bez nějakého dodržování odstupů od krajů. Stačí vidět css a je vidět, že ta jednoduchost je na škodu. Všechno je to takové stejné, jednolité, prdnuté texty do boxů, logo/nelogo kdesi bokem, žádná pořádná hlavička, českoanglické menu a patička - nevím proč... :-|
Bubák
Profil
body{...;font-family:Verdana,Arial,Helvetica;font-size:12px;}

A když žádný z těch fontů nemám, Firefox vytasí patkový DejaVu Sans. Proč nedeklaruješ obecný sans-serif?
Odsazení pomocí odřádkování a tvrdých mezer je děs.
Prošel jsem pár stránek, ale nenašel jsem žádný odstavec, tag <p>.

Smysl stránky s výcucy z notebooky.idnes.cz mi uniká.
bencik
Profil
"pozor na výběr OS (nejlépe Win 7)"
nechci tu rozvádět žádný flame o OS, ale tohle mě trochu štve... každý ať si snad vybere, ne?
warman
Profil
pEeLL:
1, vubec jsem nepochopil tu B / N vec v pravo.
to je NB, podle me to ma znamenat NetBook :) nechcu se milit :D
Jinak se vsim s tebou souhlasim.

Crashdown
Ohledne toho designu, ma to nedodelky (to NB nalevo nema moc vhodne zvoleny barvy treba), ale jinak je to originalni (nikdy jsem nic podobnyho nevidel) a docela i pekny :) me se ten "hranaty" design docela zamlouva
Crashdown
Profil *
No jo tak děkuju za docela hezké názory ještě to tedy upravím, ale zrovna zkouším joomlu doufám, že se z toho taky něco vyklube
arcadosi
Profil
ja som si zas myslel, ze to je nejaky scroll alebo co :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0