Autor Zpráva
qweqwe
Profil *
http://movielibrary.tk/

... libi nelibi ? ...
Zechy
Profil
Už jsem měl chuť odejít podle GC to sice bylo jen 5.70 vteřin, ale působilo to nekonečně. Ale mám pochyby s legálností projektu.
Vzhled neni docela špatnej, ale když se na to podívám tak to na mě působí chaoticky.
qweqwe
Profil *
Autorsky zakon:
§ 18 Obecná ustanovení
(3) Sdělováním díla veřejnosti není pouhé provozování zařízení umožňujícího nebo zajišťujícího takové sdělování.

... A ja zadny soubory neuploaduju ani nepridavam zadny linky ... pouze provozuju zarizeni, prez, ktery je to mozny ...
... tudiz a proto :D ... podle me je :D
qweqwe
Profil *
A mimoto podle google analitics mam prumer 10 stranek a 10 minut na navstevu... Pomer navratu 18% (lidi co opusti stranku hned jak na ni vlezou) coz bych rek, ze neni spatny...

Ale jestli mate kdokoli jakejkoli napad na vylepseni cehokoli :D ... napad uvitam :)
ninja
Profil
qweqwe: Jakmile se na vás obrátí nějaký držitel autorských práv k dílu a vy odkazy na stažení neodstraníte, zákon porušovat začnete. A ten někdo přijde ve chvíly, kdy začnete být úspěšný.

BTW: Podmínky pro Google Adsense jste si četl pořádně?
denCo
Profil
warez fórum je niečo podobné... je to nelegálne ale nikto (aspoň na slovensku) sa s tým veľmi nezaťažuje... pridal by som aspoň kliací header
qweqwe
Profil *
ninja: aaaano, az prijde nejaky drzitel autorskych prav.

Pro adsence jsem si je cetl ... nicmene v nich taky zadnej rozpor nicidim ...
qweqwe
Profil *
denCo: klikaci hlavicka je docela dobrej napad ... nejak sem se na to vykaslal, protoze mam celou hlavicku jako H1, s pozadim toho obrazku, a musel bych to nejak slozite satis ... ale asi na to kouknu ...
Alergia
Profil *
Dik hlavne v sekci animaovaný jsem denně a čekám co přijde novýho.Super.
Enyeus
Profil
Podobných stránek jsem znal víc, ale vždy zničeho nic zmizely, bacha aby se to nestalo i tobě.
dave
Profil *
uz zmizeli:D
Enyeus
Profil
Bohužel se jen přesunuli na jinou doménu.
apolorka
Profil *
a na jakou??
mckay
Profil
apolorka:
http://movie-library.cz/
apolorka
Profil *
děkuju :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0