Autor Zpráva
Jeník
Profil *
Dobrý den. Včera jsem dokončil práci na webu www.ehamachi.com > prosím o zhodnocení.
Berte na vědomí, že návštěvníci si stránku zatím nenašli (na SEO optimalizaci se pracuje).

Prosím zaměřte se i na: kód, adsense reklamy, přehlednost, funkčnost, atd...

Děkuji
panther
Profil
Jeník:
co ty řady nedělitelných mezer?
Taurus
Profil
Vyhodil bych
<div style="clear: both;">&nbsp;</div>
<p ALIGN="CENTER">


Připadá mi, že je tam moc skriptů, pozadí je useklé, patička psána zbytečnou poloangličtinou, formulář není pěkný, submenu vypadá odflákle, navíc je stejné jako hlavní menu. Reklam od google je tam moc, navíc mi nejde na mysl, co znamená slovo Erotycke hry. :-)
Jeník
Profil *
Děkuji za názory... pokusím se vylepšit useklé pozadí. Reklamy asi ruší třeba vyhledávání > to taky dám pryč , tím submenu se myslí to menu v pravo? Jestli jo tak máš možná pravdu... asi by to chtělo vylepšit. V těch reklamch mě taky zaráží názvy jako Erotycké hry, nebo Barbi hry :-)

Jinak nevím kde máš tu poloangličtinu a formulář se mi líbí... je takový jednoduchý.

Jinak děkuji za trefné příspěvky ;)
Taurus
Profil
Myslím menu vlevo. Poloangličtina je:

Původní designe by Flash Templates. Předěláno k nepoznání by Jan Červenka.

se slůvkem designe, ale jinak to by v české větě se mi nelíbí.

U slova erotycké mě zaujalo hlavně to tvrdé y.
Jeník
Profil *
Taurus:
U slova erotycké mě zaujalo hlavně to tvrdé y.

To jsem pochopil... však já píšu Erotycké a Barbi ... Barbi se píše barbie

No ale abych neodbočoval. Tvoje rady beru vážně a když se nad tím zamyslím, tak taky nemám rád poloangličtinu. Asi mě nenapadlo jak jinak to tam napsat. Zpravím to, ale asi to nějakou dobu bude trvat, protože jsem se zaměřil na něco jiného. Nebo možná zítra čas mít budu ;)

mě teď napadla taková věc... vím, že to patří jinam ale abych nezakládal další téma:
moje stránky se jmenujou ehamachi. samozřejmě když do googlu napíšu ehamachi, tak mi napíšou, že jsem měl nejspíš na mysli hamachi.
Jak to udělat tak aby to nebrali jako překlep?
Taurus
Profil
Jeník:
Už mi docvaklo, omlouvám se. :-)
Jeník
Profil *
A co s tím googlem? když napíšu ehamachi? díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0