Autor Zpráva
David89
Profil *
Ahoj, prosím o názor na stránku www.prace-zdomova.cz

Nešetře te mě, web jsem udělal v jednoduchém stylu, ale snad tak strašné to zas není. Díky za všechny názory.
Venca V
Profil
Není tam nic, co by se dalo hodnotit, grafika se nedostavila...
hustosef
Profil
Venca V:
Souhlasím... nějak mi to připomíná weby z doby Win95 :-) Chce si to pohrát s výraznými barvami, stylem písma. Použít JS, a hrát si s grafikou !
ninja
Profil
David89: Design až na uskočené nadpisy mi přijde dobrý. Možná přidat nějakou tu ilustrační fotku spokojeného klienta.

Hrozná je ale doména a vlastní obsah. Vůbec se nedivím, že se pod takovou věc bojíte podepsat.

Mohl bych se mimo téma zeptat na bussines model? To si tu zaslanou poštovní známku necháváte, někdo vám platí za leady nebo proč to všechno?
David89
Profil *
"To si tu zaslanou poštovní známku necháváte"
Známka se využije k uhrazení poštovného, nalepí se na obálku, ve které se NL a veškeré informace zasílájí zpět zájemci.
David89
Profil *
Win95
Chtěl jsem jednoduchý styl :) , nepřeplácaný grafikou, ale ok, příště si s grafikou určitě pohraju, problém je vždy "nápad" a inspirace, jak by určitý web mohl vypadat.
Medvídek
Profil
Klasický MFAčko :)
hustosef
Profil
David89:
problém je vždy "nápad" a inspirace
Ano není to jednoduché, to co si udělal není nejhorší, ale je potřeba si pohrat s barevností a stylem textů. Já taky nemusím takovou tu přeplácanou grafiku, ale musí to vypadat moderně! Je to takové mdle, zkusil bych se zbavit těch přechodů a dát tam jen čistou výplň - jednobarevnout. já mám rád tmavší, ale pokud modrou tak klidně, ale tmavou a výraznou :-)
David89
Profil *
hustosef
Díky za tipy a rady (:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0