Autor Zpráva
Roman74
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych Vás pozvat k hodnocení této stránky : www.aukce.obchudek.org
Moderátor Joker: Varování: Objevilo se podezření, že provozovatel aukce.obchudek.org je podvodník. Další informace níže v diskusi.


Jedná se o aukční systém s možností vydělávat přes referenční linky.
lopik
Profil
urcite by som zmenil hover horneho menu a tiez by som sa pohral aj s ostatnymi hovermi lebo neladia s ostatnou castou stranky. inak dobreL
pravda z Aukra
Profil *
Jedno nechápu. Jste celostátně hledaný Roman Kucín. Podvedl jste na inzeráty spoustu lidí, kterým zůstaly jen dluhy a exekuce na dům. Na Vaše inzeráty ( nabídky na zprostředkování prodeje na aukčních serverech ) odpovídali lidé, kteří byli registrováni např. na Aukru. Ti pak nabízeli Vaše neexistující zboží ( pc, mobily apod. ) na svých aukcích, fotky jste jim zaslal a také číslo vašeho účtu, na který posílali výherci peníze . Ovšem zboží jste prodejcům nedodal , výherci aukcí podali TO na důvěřivé prodejce, které jste využil jen jako "bílé koně" a Vy jste se vypařil. Máte tu drzost neustále někde něco nabízet , i když jste v pátrání policie. Děláte ze sebe chudáka, zpovídáte se na svých stránkách , mluvíte o sebevraždě ( to aby Vás asi nehledala policie), děláte z lidí jenom blbce a jste obyčejný ubohý podvodník. Udělal jste nešťastnými spoustu lidí a bavíte se . Je mně z Vás na zvracení.
Chamurappi
Profil
pravda z Aukra pravdu? Budeme nad tím přemýšlet? Zaujmeme k tomu nějaký postoj?
Joker
Profil
Chamurappi:
Část z toho o čem mluví pravda z Aukra jde při zběžném průzkumu dohledat.
1. S tím webem je skutečně spojené jméno Roman Kucín.
2. Jméno Roman Kucín se zmiňuje i tady.
3. Přezdívka by odpovídala- Roman, narozen 1974.
4. Ten Roman Kucín z bodu 2. skutečně je celostátně hledaná osoba.

Čili podezření existuje.
Co mi přijde podezřelé každopádně je, že aukce.obchudek.org se vyhýbá uvedení provozovatele webu nebo nějakého kontaktu na provozovatele, což je myslím povinnost uvést. Dá se to svést na rozpracovanost webu, ale tak rozpracované, aby třeba v podmínkách chyběla zrovna ta jedna věta o provozovateli webu, mi to zas nepřipadá.
gotoja
Profil
Joker:
K tomu co napsala "Pravda z Aukra", je víc než pravděpodobně zlomek pravdy. vždyť jen z listu o celostátním pátrání po této osobě, je vidět, že trestnou činnost páchí minimálně od března minulého roku a to k tomu musíme přičíst dobu, - co svoji činnost páchal, než se provalilo, že tato osoba tu na internetu provádí své nekalé obchodní transakce. a než se podvedení lidé vzchopili a podali na něho svá trestní oznámení. Že je holý fakt, co "pravda" píše vím od několika lidí jim podvedených. K tomu není co dodat.
gotoja
Profil
Když se však zamyslíme nad tím, ...co "pravda" napsala, pak tu je i další stránka věci, je dost možné, pravděpodobně i víc než reálné, že tento člověk, kterému je 35 let, neumí nic jiného než podvádět, pravděpodobně už zná i následky - to jest jaké to je v "klíčovém průmyslu", tudíž, po rozvázání nuceného pobytu kdesi, neuměl začít provozovat nic jiného, než co uměl, a to jest:...podvádět lidi.
Ono to bohužel při stavu dnešních zákonů je činnost, která není hned potrestána.

A s jeho drzostí, se mu asi daří dost dobře.
Joker
Profil
Chamurappi:
Zaujmeme k tomu nějaký postoj?
Jelikož podezření je dost silné a vlákno je zase zpátky v názoru na stránku, přidal jsem do prvního příspěvku varování.
gotoja
Profil
Zajímavé je, že tu zve k návštěvě, a k registraci, a tady zase ke koupení celých stránek - http://webtrh.cz/73497-obchudek-org a to jak na nich lze vidět, se proávají snad 4-5 kousků..... bylo vby zajímavé v ědět, koho tím chce zase obalamutit.
Gotoja
gotoja
Profil
Leda, že by mu nabízená reklama na http://webtrh.cz/60134-reklama-obchudek-org (Nabízím volnou kapacitu reklamy na www.obchudek.org
Cena dohodou, pište na email info@obchudek.org) ......nevynesla kýžený zisk, co myslíte?
G...
gotoja
Profil
Zdravím diskutující a čtenáře.

Na této stránce: http://www.seznampodvodniku.cz/?page_id=94&cpage=1#comment-963 napsala jakási, asi též podvedená osoba, s nickem Inspiret výzvu na to, aby si dávali lidi na Aukru pozor: na obchodníka z Liberce. Po čase jej dokonce jmenovala.

Ozval se jí - admin@obchudek.org, tímto:
#
obchudek.org
April 25th, 2010 at 10:38 | #27
Reply | Quote

@Inspiret
Dobry den, vsiml jsem si, ze nekolik navstevniku prislo na stranky obchudek.org odsud a zacal patrat cim to je az jsem narazil na Vas prispevek. Predem bych chtel zduraznit, ze Roman Kucin jiz NENI majitelem portalu obchudek.org a to od cca poloviny unora, kdy zmineny portal prodal v aukci na webtrh.cz. Jednani s timto clovekem ohledne prodeje portalu probehlo v poradku i kdyz jsem v te dobe zjistil, ze ma radu pochybnych obchodu. Majitelem portalu obchudek.org je skupina kolem xks.cz, ktrera nema nic spolecneho se zminenym clovekem. To, ze se prezentuje jako majitel portalu obchudek.org jsou stare informace a v soucasnosti neplatne. Pokud budete mit dotazy ohledne meho prispevku, kontakujte me prosim na emailu admin@obchudek.org.
S pozdravem Administrator serveru obchudek.org

Poctivě jsem si šla zadat stránky - www.obchudek.org - a opravdu zadáte-li si je zjistíte to samé...pouze se dozvíte, že stránky patří skupině XKS.CZ - ale už se nedozvíte ale žádné jméno!!!

Je možné, že je to zase jen Roman Kucín, nebo někdo z jeho společníků a jen a malou pravděpodobností, to opravdu může být někdo zcela jiný, který nemá nic společného s Romanem Kucínem. Ale.... Kdo ví?

A dá se tomu vůbec věřit???

Kdo něco o této skupině XKS.CZ víte, napište nám sem o ní něco.
david80
Profil
Ale domena je stále na jméno Roman Kucín - http://whois.domaintools.com/obchudek.org
xks.cz
Profil *
Dobry den,

skupina XKS.CZ nakupuje projekty na webtrh.cz a vyviji vlastni reseni v oblasti IT, je divizi spolecnosti Avis Usti s.r.o. a neni nijak spriznena s Romanem Kucinem.
Od vyse jmenovaneho jsme v unoru koupili dva projekty a to obchudek.org a pratelstvi.eu. V teto dobe vyvstaly jiste pochybnosti o duveryhodnosti prodavajiciho nicmene obchod probehl v poradku (az na dosud neprevedenou domenu obchudek.org).
Radi bychom ocistili jmeno portalu obchudek.org od kontroverzniho podnikani byvaleho majitele.

S pozdravem Michal Komjati XKS.CZ komjati@xks.cz
gotoja
Profil
pan Komjati mi napsal:
cituji:
Dobry den,

skupina XKS.CZ nakupuje projekty na webtrh.cz a vyviji vlastni reseni v oblasti IT, je divizi spolecnosti Avis Usti s.r.o. a neni nijak spriznena s Romanem Kucinem.
Od vyse jmenovaneho jsme v unoru koupili dva projekty a to obchudek.org a pratelstvi.eu. V teto dobe vyvstaly jiste pochybnosti o duveryhodnosti prodavajiciho nicmene obchod probehl v poradku (az na dosud neprevedenou domenu obchudek.org).
Radi bychom ocistili jmeno portalu obchudek.org od kontroverzniho podnikani byvaleho majitele.

S pozdravem Michal Komjati XKS.CZ komjati@xks.cz

Po zadání do Google >>Avis Usti s.r.o. << se však dozvím na Firmy cz že: se jedná o rekreační chatu Sempry!!!

Je to jakési kontraverzní s tvrzením snahy očištění jména portálu. To máte zájem uhradit škody které pod zaštítěním "obchudek org" Roman Kucín napáchal?

Bylo by to asi pro všechny postižené příjemným zjištěním.
xks.cz
Profil *
ano primarni zamereni firmy Avis Usti je provozovani rekreacniho zarizeni, spolecnost ma i jine aktivity jako je napr. xks.cz.
Urcite nemam v planu napravovat za byvaleho majitele jeho hrichy.
Duvod proc sem pisi je, ze chci upozornit, ze portal obchudek.org nepatri panu Romanu Kucinovi a nema s nim nic spolecneho.
Roman Kucin
Profil *
Je milé si přečíst jak se lidé zajímají o to co se píše na internetu - nikoho nezajímá pravda - tedy až na chvíly kdy se tu bude psát o vás a vy bude argumentovat tím že jde o internet a tady se nedá věřit ničemu - moje domény jsem prodal a nemám s tím nic společného co se týče jejich dalšího provozu - nebo naopak nový majitel nemá nic společného s jakoukoliv mojí činností a to ať současnou nebo minulou. Mimo jiné jsme se ani nikdy neviděli - obchod proběhl přes webtrh.

Jo a když už si tu chcete psát co se takhle podepsat -jo aha to ne to bybylo asi něco špatného.

S pozdravem Roman Kucín
Chamurappi
Profil
Reaguji na Romana Kucína:
Co přesně tady není pravda a čemu se nedá věřit?
gotoja
Profil
Jak píše "Joker" stačí si asi kliknout na jeho odkaz a opravdu "Roman Kucín" je hledaná osoba. Pak asi by se mohl kdokoliv obrátit na 158 což je linka na policii, a dost pravděpodobně by je zajímalo, že si Roman Kucín myslí, a nebo nám tu věší na nos, že je čistý, jako lilie, přestože je hledanou osobou.
Roman Kucín
Profil *
gotoja: Nepíšu že jsem čistý jako lilie, jen jsem poukázal na to že nikoho nezajímá proč jsem co udělal. Jinak nemám důvod reagovat na příspěvky u nichž nevidím podpis - reálné jméno. Zrovna tak mě tu může kritizovat člověk který je ještě horší než já. Mějte se.
joe
Profil
Roman Kucín:
jen jsem poukázal na to že nikoho nezajímá proč jsem co udělal
Každý je zodpovědný za své činy. Nevím co jste udělal nebo neudělal, upřímně mi to je jedno, ale odvolávat se na to, že nikoho nezajímá co jste udělal, mi přijde trochu mimo. Pokud je někdo souzen za vraždu nebo jiný trestný čin, je důležité vědět, z jakého důvodu to udělal? Zamyslete se, než něco pustíte světu.
(To není konkrétně na Vás, nenám Vás, píšu obecně...)

---

A co se týká hodnocení webu, není ani co hodnotit. Web je celý nedodělaný, nekompletní a první čeho si všimnu, je reklama od Googlu. Snad jedině, že by tenhle web měl být vytvořen pro výdělek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Romana Kucína:
nemám důvod reagovat na příspěvky u nichž nevidím podpis - reálné jméno
Vítám tě na internetu, pračlověče, tady jsou anonymní všichni, nehledě na to, jak se kdo nazve — žádná identita nejde neprůstřelně ověřit a zdánlivé projevy upřímnosti nezvyšují věrohodnost. Ale to asi jakožto ostřílený podvodník stejně dobře víš.

Zrovna tak mě tu může kritizovat člověk který je ještě horší než já.
… což by na oprávněnost kritiky nemělo pražádný význam.

Nepíšu že jsem čistý jako lilie
Píšeš, že se tu nedá ničemu věřit. Jsi celostátně hledaný? Jsi. Koupil obchudek.org nový majitel? Koupil. Co tedy není pravda?


Reaguji na joe:
A co se týká hodnocení webu, není ani co hodnotit.
Zejména, pokud už je teď (po osmi měsících) majitelem někdo jiný než Roman74.
Roman Kucín
Profil *
Je fajn že tu mluvíš o té anonymitě, přečti si celé znění příspěvku a pak to shrň znovu. Proč by si někdo nemohl na moje jméno vytvořit web??? Aha já jsem ten podvodník tak u něj to nejde a proto mě s ním hned každý spojuje ačkoliv s tím co jsem kdysi udělal to nemá žádnou souvislost.
Roman Kucín
Profil *
Jinak jsem nenapsal že se nedá ničemu věřit, jen že tu někdo okomentuje kus něčeho a nezajímá ho zbytek. Jsem plnoletý a svéprávný a proto za své činy odpovídám, jen ne vždy je vše takové jako to na první pohled vypadá. Hold někdy se všemu na internetu věří a jindy zase ne - podle toho jak se to hodí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Romana Kucína:
tu někdo okomentuje kus něčeho a nezajímá ho zbytek
Ano, svět je krutý, ale nadávat na něj místo toho, abys ten zbytek zkoušel vysvětlit, je ubohé.

ne vždy je vše takové jako to na první pohled vypadá
Tohle vypadá na prvních pět pohledů jako bezobsažné blábolení.

Hold někdy se všemu na internetu věří a jindy zase ne - podle toho jak se to hodí.
Tak házej.

Proč by si někdo nemohl na moje jméno vytvořit web???
To se stalo? Nebo jen informačně šumíš?
gotoja
Profil
Reaguji na >> Roman Kucín<<, takže pokud on píší že>>>>>.Roman Kucín:
„jen jsem poukázal na to že nikoho nezajímá proč jsem co udělal“ .......pak ať vysvětlí, proč použil,... jakousi ženskou, coby bílého koně, aby okradl mého kamaráda, kterému neposlal nottbuk(HP HP Pavilion dv7-1005ef starý 1 měsíc -záruka!), ale jeho peníze si ze svého účtu - 2203731910/6210 v částce 8640,- ??>>proč existuje jistota, že ony nottboky vůbec neměl a dal dražit jen stažené obrázky a popisky z netu<<???
Proč nám tu nesvěří, na kolik peněz si přišel jen přes tohoto jednoho bílého koně, a jak nám sdelila "pravda z Aukra" bylo těchto koní víc a nejen na Aukru.
Klidně nám tu Kucíne pověz, jak dobře...se stále bavíš tím, jak se ti nechce pracovat, ale moc rád bys žil, tzv, na úrovni.
Už si seděl, to jsme už pochopili, ale nechápe asi nikdo, proč děláš vše proto, aby jsi se tam vrátil! Ale můžeš nám své důvody, vysvětlit
A myslím, že to, že jsi TY - opravdu TY ....víš sám, a sám víš, že pravda vyplave na povrch, ať chceš, či nechceš!
Jen se ti zvyšuje tvými ..."podvody" částka která ovlivní vyměření trestu za "tvoji odvahu"
Jantar
Profil *
No, početl jsem si a udivuje mne, s jakou vehemencí se zde Roman Kucín brání, dělá ze sebe chudáčka, ale přitom ten člověk se nedá hodnotit jinak, než ***** na xtou. Ať to jsou jeho podvody zde na internetu, nebo jeho anabáze v Chrastavě. Jedno je však jisté, potkám-li ho, je jedno zda za dne či v noci, seřežu jej tak, že si bude ty pozlacený tesáky co má tý podvodnický tlamě tahat ze zadku. To že mne osočil, to ještě jde, ale že mě kvůli němu kriminálka vyšetřovala a pošpinila v bydlišti, to, mu neprojde. Firmy jako je Opávia, mu taky naletěly, těm zase vytuneloval sklad.
gotoja
Profil
Reguji na >>Jantar<< předpokládám, že mnohem lepší, než mu zkřivit byť jeden jediný vlas, je ho předat kriminálce, ať již údajem, kde jsi ho potkal, nebo viděl(pošli jim jeho nové foto - aby ho poznali) Prospělo by mu asi si pár let popřemýšlet o tom, co prováděl!

Protože seřezal by jsi vykutáleného podvodníka, a šel by jsi nakonec sám sedět, za ublížení na jeho bídném ztučnělém (nicneděláním) těle.
Tomu by snad mohl ublížit snad jen roj sršňů, ten by nemusel za to pykat při dopadení za mřížemi.
Rozmysli si to!

Ale každopádně by to přinejmenším rádi viděli jím okradení a podvedení jak na Aukru, tak na dalších servrech, a to si piš, že jich není málo!
police
Profil *
Roman Kucin:
lzes ty ****** a znam i radovana ROMAN KUCIN JE OBCHUDEK.ORG A PODVODNIK
police
Profil *
http://whois.domaintools.com/obchudek.org
Chamurappi
Profil
Myslím si, že pan pravděpodobný podvodník již dostatečně využil možnosti vyjádřit se a další rozvíjení debaty nemá smysl, takže zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0