Autor Zpráva
xdejvid
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Chtěl bych znát Váš názor, co si o tom myslíte. Díkazzz
xdejvid
Profil *
adresa je: http://www.x-cube.wz.cz
Hanz
Profil
xdejvid
No pochvilce jsem to zavřel. Nemám čas čekat tak dlouho než se mi objeví co chcu -> to samé udělá potencionální navštěvní a tho stratíš
Dero
Profil
Všechno je to strašně pomalé a amatérské. Ty animace a zpracování nijak kvalitní. "Webdesignerské studio" jako podtitulek italic okrasným písmem ... :o(

Nenechal bych si od vás udělat web.
Ondrs
Profil
Abyste neudelali diru do sveta ;)
Napad je to zajimavy, ale:
- webdesignove studio ? ani nahodou........
- spatne sladene barv - pusobiby chmurne
- necitelne texty
- dlouho se nacita (pripojeni mam 512kb/s a trvalo to asi 15s)

Web by se hodil, kdyby byly odtstraneny vyse uvedeny neduhy, napr jako prezentace grafika, ale webdesign..........
flz
Profil
strasne necitatelne, pomale a vzhladom na to co ponukas to ani nieje zaujimave
Boy
Profil
Mě osobně absolutně nezaujaly takové jakési oranžové létajíci krychle....totálně nezajímavé..... Když to srovnám s jinými studii, které mají dělané prezentace také ve flashi, tak ho využili flash nespočetkrát lépe, než ty.
Timy
Profil
doba nahrávání: 1132.7 sekund
zbývá:128.5kb

asi se někde stala chyba, protože těch 128.5kb už tam je asi 500 sekund... nevím, možná je chyba u mě, ale udělali mi to všechny prohlížeče, jen na jiných místech
monarcha
Profil
vlastně vsechno už tu bylo napsáno. Jen jedna poznámečka: když to začalo vydávat zvuky, mzslel jsem, že se mi někdo vloupá do baráku...
Kráťa
Profil
Když kliknu na jakékoli tlačítko, začnou se přerovnávat krychle. Bývá zvykem, že když se klikne na něco v menu, tak se otevře odkaz.
Nezobrazují se jednotlivé adresy v adresním řádku, takže každý další návštěvník musí přežít krychle, kvůli dvoum větám.
Možná tě krychle nějak uchvátily, mne ne.
El Miňo
Profil
Používam mozillu a mne sa to ani nenačítalo :) som za srandu, keď už nejde o nič, ale tu nešlo už ani o ňu :(
Pe Ell
Profil *
ihned po ukonceni nacotani se obevilo loaded kde se to seklo a stridave se obevovalo 44 a 46% - no ona ta stranka stejne neni pro lidi s pomalejsim pripojenim

abych taky uvedl neco pozitivniho: tolik udaju pri nacitani jsem jeste nevidel
Honzal
Profil
Zdravím,
tak předně, Flash se k tvorbě webových stránek NEpoužívá, když tak maximálně jako alternativa statické xHTML verze! Přístupný web "pro všechny" je alfou-omegou internetového obsahu!!!
Kolik Ti je? Asi moc ne...působí to opradu hodně amatérsky a začátečnicky, byť se Ti to nejspíš nebude zdát.
Z hlediska flashové prezentace řekl bych, no ty krichličky uprostřed mě opravdu zaujaly, leč všechno se to tím strašně moc protahuje, takhle Ti každý návštěvník uteče hned po druhém kliknutí na odkaz v menu! Z hlediska webdesignu šílenost s přihlédnutím neexistující xHTML verze...
O Flashi něco víš, ale vsadím se, že DOCTYPE, xHTML, CSS, či PHP Ti toho zas až tak moc neříká viď?:) Nebo se mýlím...?
P.S. Alespoň se mrkni na ÚPLNÉ ZÁKLADY webdesignu, dva-tři roky se tomu věnuj a pak svůj um nabízej na internetu za peníze, jinak se se zlou potážeš.
S pozdravem, Honza.
Anonymní
Profil *
Tady je jasně vidět krásné porušení prvního pravidla webdesignu - to že něco můžeš udělat neznamená že bys to udělat měl. Poprvé ta animace nadchne ale popadesáté... Web klidně ve flashi dělej ale všeho s mírou.
LM
Profil *
na pohled je to pekny... a zajimavy... ale chybi tomu energie... myslim, ze jednou to videt mi stacilo a uz nemam potrebu vice... asi tak:) Jinak, sikovnej
Anonymní
Profil *
TO: HonzalFlash se k tvorbě webových stránek NEpoužívá ??? Tak to nechapu..... Spousta webů jede ve flashi.....
dredie
Profil *
4 Honzal:

neni az tak uplne pravda. Flash patri do skupiny RIA (rich INTERNET applications), ktere se pouzivaji na internetove prezentace = i webove stranky. Spousta ortodoxnich webdesigneru popira mohutne rozsireni broadbandu a technologicky pokrok (nekdy mam pocit ze jsou to relikty z doby kdy nejrychlejsi pripojeni bylo 56k a vsechno bylo psany v html... krasna doba :), nicmene pred realitou se oci zavirat nedaji. Problem je spis v tom ze ne vsechny stranky se hodi delat ve flashi ( eshop bych v tom fakt nedelal), ale napr. designerske portfolio (jehoz pokusem je snad i vyse zminovana stranka) je projekt primo stvoreny pro flash. Samozrejme stoji zato udelat i alternativu v html/xhtml pro ne-flashare. Ale opravdu to neni o tom ze by se flash na weby nepouzival. Pokud mi neveris, checkni si nejake webiky prednich svetovych firem - mozna zjistis, ze se tam par flashovych veci najde.... a myslim si ze takove stranky asi delali vetsi experti nez jsi ty ;)

D.
dredie
Profil *
jinak co se tyce toho webu - spatny: pomaly, nezajimavy,typograficky trochu mimo,nema zadny poradny napad (krychle je tu s nami uz precejen dost dlouho),navic free hosting sux. Jako amaterske stranky proc ne, ale nabizet to na internetu za penize je z meho uhlu pohledu drzost.... kazdy si dneska udela nejakou lammerskou stranku a hned je z neho webdesigner. Proboha lidi uvedomte si ze na to clovek taky musi neco umet!
Jiřík
Profil *
Celkově to postrádá kontrast a ty kostičky při čekání na zobrazení toho co chci vidět mě fakt serou. Ale jinak je to nápadité a jistě to dalo hodně práce. Já bych nedokázal ani tohle.... ale také nejsem profík ale věčná lama se svou stránkou http://www.jirikovovideni.cz
Kdyby jsi jako ty kostky trošku zkrotil....víš jen tak málinko... bylo by mi to milejší.
Jiřík
Profil *
adresa je špatně má být http://www.jirikovovideni.eu
dredie
Profil *
4 jirik: no comment ;)

D.
Jiřík
Profil *
dredie ...nojo no...já vím...ale učím se;-)
souki
Profil
xdejvid
Fuj.... kdybych tě měl někde po ruce tak tě kopnu. Úžasný zážitek. Zvuk nastavený vysoko, všude ticho a já najel myší na menu. Takhle jsem se už dlouho nelekl.
Každopádně: všechno je to strašně pomalé. Animace jsou sice pěkné, ale hrozně zdlouhavé. Určitě by našli dobré uplatnění jinde než na webu
Anonymní
Profil *
Upravený free tamplate ...
adios
Profil *
2 xdejvid
Snaha se cení, tak musím pochvalit, jelikoz se na tebe sesipali jak vosy.
Presto musím souhlasit s názory víse: dodej tomu tempo, vylad barevnost... chapu ze te proste ta kostka vzala, je to az obscesivní (a naprosto te chapu:))... taky me po 1. zaujali ty vsecky udaje na zacatku. jsou celkem zbytecné a tesil jsem se jak se to vsecko po loadingu rozjede...., dej jim duvod - treba ho najdes v technictejsím vzhledu okoli. Vsecko na strance má (podle me) svuj duvod tak si ho vytvor (a dotahni ho)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0