Autor Zpráva
Wascheck
Profil
Zdravím,

mrkněte prosím na tento Odkaz a jsem zvědavý na Váš názor. Předem chci upozornit, že jde o velmi jednoduchý web s pár stránkami ... tak tedy perte to do mě :-)

díky za všechny názory
RockFire
Profil
JE to jen logo a dva obdelníky. Dodělej zbytek a logo trochu zmenší, je moc vysoký
Sirius
Profil
RockFire:
logo trochu zmenší, je moc vysoký
Nesouhlasím. Dlouho jsem neviděl web dělanej fotce na míru. Proč ne, je pěkná. Ale chce to udělat jinak, ne takhle.

Web truhlářství přímo vybízí, aby byl.. takovej elegantní. Je to strašně jednolité, celé hnědé. Co zkusit bílé pozadí, alespoň pro samotnou obsahovou část? A zlatou, ale ne jednobarevnou plochu, nevím jak to říct... A když ta patička bude přilepená ke spodnímu okraji, tak ten obrázek ani nebude působit tak mohutně oproti textu (kterého tam moc není).
Manny
Profil *
- Hlavička pěkná, ale zbytečně velká. Stačila by poloviční výška.
- Položky v menu bez kurzívy a místo bílé dát tu hnědou, co je při hoveru. Nebo ještě tmavší.
- Řádky jsou moc dlouhe, huř se mi čtě text. A zvětšit line-height.
- V textu by možná mohl být nějaký obrázek.
- Odkaz na mail v patičce sebou divně škube a zase ta kurzíva při hoveru. Stačilo by třeba jen ztmavit při najetí.
Miloš
Profil
1) title="poslete nám Vaši poptávku" – já obvykle posílám svoji, nikoli moji poptávku.
2) :hover jako kurziva mi připadá úchylný. Změna barvy textu/pozadí jistě, ale ne tvar/velikost písmen.
3) Stránky O firmě a úvodní bych sloučil do jedné.
4) Nikdy! nepodtrhávat to, co není odkaz (stránka Poptávka).
5) Postrádám tiskový styl, bo tisknout v barvě monstrózní hlavičku je trestuhodné.
6) Bez obrázků je menu téměř nečitelné.
Wascheck
Profil
diky za poznatky, určitě je využiju
ato3
Profil
Tady mám rozházené kódování
http://www.truhlarstvi-evzen-novotny.cz/dekujeme-za-odeslani-poptavky.php

Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; cs-CZ; rv:1.9.1.5) Gecko/20091105 Fedora/3.5.5-1.fc11 Firefox/3.5.5
Také na té stránce nefunguje zřejmě odkaz zpět na úvodní stranu
A navíc bych řekl, že se mi snažíte děkovat za odeslání, ale já ten formulář vůbec nevyplnil. Chtělo by to asi trochu pohlídat správnost vyplněných dat.
Mistr
Profil
Wascheck:
Doplním kolegy poznámkami:
(1) Proč máš v hlavičce (krom jiného) napsáno o výrobcích ze dřevá víme vše...?
(2) Zvýraznil bych položky menu. Co je třeba hnědě podbarvit a text právě zvolené položky napsat světle?
(3) Navíc bych též zauvažoval nad zvýrazněním položky menu, do něhož patří právě prohlížená stránka.
(4) V kontaktech si oprav zkratku IČO na dnes užívanou .
(5) Taktéž ve stránce s kontakty máš hezkou ortofotomapu. No a co? Chybí mi v ní zvýraznění polohy závodu. Takhle je to jen pohled na Kamenné Žehrovice a nic víc. Člověk neznalý zdejší oblasti netuší, kde sídlíte.
(6) Nebylo by vhodnější u poptávky změnit některá pole na prvky TEXTAREA? Mám teď na mysli například kolonku Podrobnější specifikace, avšak nalezly by se i jiné.
(7) K čemu máš u poptávky tlačítko Vymazat? Věz, že jeho využití bude minimální. A pokud ho tam chceš doopravdy mít, doplň jej JavaScriptovou hláškou s textem Chcete opravdu zadané údaje vymazat? apod. Zabráníš tak nechtěnému smazání zadaných informací.
(8) V poslední větě z úvodní stránky bych přestylizoval minimálně část (...) věnujeme největší možnou péči (...) do podoby spíše (...) věnujeme nejvyšší možnou péči (...).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0