Autor Zpráva
blizzboz
Profil
Prosím o zhodnotenie grafického návrhu stránky portálu PartyIN http://ipremiere.eu/partyin.jpeg
michal_matus
Profil *
pride mi to cele skor ako letak, alebo plagat

co sa mi paci je hlavicka

ale ostatok k tomu uz vobec nepasuje, ako keby to bol nasekany design z 3 roznych
monarcha
Profil
nesjem grafik, ale subjektivně se mi to docela líbí. Jen mi k celému návrhu moc nesedí ta filmová patička a tučné písmo v menu
blizzboz
Profil
monarcha:
No tak ďakujem hej ten footer sa tam moc nehodí dal som ho tam len na skúšku a to menu asi ešte prerobím.

michal_matus:
to možno preto lebo font Futura používa IKEA vo svojich letákoch a katalógoch. a všade som použil AntiAliasing pretože písmo bez AA sa mi zle číta.
don jebot
Profil
blizzboz:
a všade som použil AntiAliasing pretože písmo bez AA sa mi zle číta.

a ako to použijes v prehiadačoch? ak daš všetko v obrázkoch,tak sa budeš zbytočne zabavovať skovávanim textu pod obrazky, teda ak chceš aby ta google našiel

+ určite by som zmenšil inputy a font v prihlasovani a dal nejaký podklad pod stranku ...

to možno preto lebo font Futura používa IKEA
mysliš ze tento font ma každy v pc? 99.999% ludi ho nemá, čize budeš musiet ako som pisal hore všetko robit cez obrázky, čize ak bude nová akcia budeš musiet vytvorit nový obrazok
mckay
Profil
blizzboz:
Header vypadá vskutku zajímavě, avšak ten zbytek těla vypadá jako leták (jak už tu zaznělo) se spoustou reklam. Možná bych to tělo udělal trochu více celistvé.

don jebot:
mysliš ze tento font ma každy v pc? 99.999% ludi ho nemá
Vím že tě chytám za slovo, ale zas tak strašné s tím nerozšířeným fontem to není, kdyžtak zkusí WEFT a přečte si tu článek o dynamických fontech.
don jebot
Profil
mckay:
kdyžtak zkusí WEFT a přečte si tu
a dozvie sa :
"Uvedený postup vložení dynamického písma funguje pouze v Internet Exploreru od čtvrté verze. Netscape prý také dokáže nějak načítat fonty, ale nedělá to pomocí eot (prostě také po svém). Víc o tom nevím. "

možno to nieje 99,999% ale je to 99,9%

ešte je možnost použit js knižnicu na zmenu fontu ale zasa sa tu vynára otázka co s vypnutým js ..
mckay
Profil
don jebot:
co třeba
<noscript>Pokud chcete zobrazovat stránku správně, zapněte si prosím javascript</noscript>
.
blizzboz
Profil
don jebot:

na niektoré časti použijeme obrázky(niektoré sa budú generovať dynamicky cez GD) na zvyšok použijem Cufón takže môžem použiť hociaký font, už sme ho použili aj v niektorých projektoch pre vačšie frmy a nebol s tým problém, Cufón podporuje aj Anti Aliasing. a pre to 1% ľudí ktorí majú vypnutý JS sa bude zobrazovať Verdana.

btw sme v roku 2009 Font Replacement je jedným z trendov tohto roku:

http://www.smashingmagazine.com/2009/01/14/web-design-trends-for-2009/

mckay
no možno by pomohol nejaký podklad.
blizzboz
Profil
mckay:

<noscript>Pokud chcete zobrazovat stránku správně, zapněte si prosím javascript</noscript>

nie bude sa im zobrazovať verdana aj s verdanou to bude vyzerať celkom vpohode

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0