Autor Zpráva
Karlos
Profil *
Dobrý den,
byl bych moc rád, kdybyste zhodnotili můj web. Taky bych se chtěl Vás, jako odborníků zeptat, jak zvýšit návštěvnost webu. Snažím se vyměňovat bannery a mám celkem úspěch i s těmi velkými bannery, ale pořád nic moc. Poraďte mi prosím co zlepšit atd... Můj web tedy Odkaz.
Děkuji předem.
mckay
Karlos:
Není to zas tak špatné. Líbí se mi ten header. Nahoře je to dobré, ale čím víc jedu dolů, tím více je tam nepěkných barev (mám na mysli šedou a bílou, které jsou takové nicneříkající. Plus ten pohyblivý efekt s bannerama mě trochu rozptyluje při čtení.

K té druhé otázce ... lepší položit v sekci SEO, Google, Seznam, katalogy.;-)
Karlos
Profil *
Díky moc, za pozitivní ohodnocení. Jenom které bannery myslíš??? Máš namysli ty ikonky, jak jezdí ze spoda nahorů??? To jsem tam udělal naschvál, aby mých, zhruba 60 lidí za den nezneuživali weby, které můj banner dají do nějaké druhořadé sekce. Proto jsem to udělal tak, aby to jezdilo a nebyly pořád vidět ty ikonky.
Karlos
Profil *
Jo a tu šedou a bílou jsem zvolil, aby to nebylo agresivní na oči a obrázky v pozadí webu se mi také moc nelíbí (jen ten jako záhlaví)tak proto jsem zvolil takové usedlejší barvy. Nesnášim tmavé weby, ve kterých bije do očí, zářivé červené, nebo modré písmo.
Karlos
Profil *
Tak prosím ještě nějaké hodnocení a názor.
Karlos
Profil *
prosím, další názory.
mckay
Karlos:
Nepleť si to tu s chatem a počkej si do zítřka, až tu bude víc lidí ;-).
Karlos
Profil *
j já nechtěl toho tady psát tolik, ono se mi to nezobrazovalo, tak jsem myslel, že se to neodeslalo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: