Autor Zpráva
Falcon
Profil
ahoj..
Ohodnotte mi prosím môj návrh na portfólio. Čo treba upraviť, čo vám chyba a ćo naopak zavadzia?
mckay
Profil
Falcon:
Menší obrázek by jsi tam neměl? 1,9Mb je dost (předpokládám, že asi ale jen na mě a můj internet).:-)
Nox
Profil
přeulož to v XnView a bude to mít tak 500kB i při docela vysoké kvalitě...a bude se ti to hodit až bude web dělat... vem si že snížíš velikost třeba na čtvrtinu...bude příjemně rychlejší (a na pomalém webu není příjemné být)
Matty
Profil
Falcon:
To logo, tedy text "Webgrafika.eu" včetně té rybky vlevo, mi přijde nevýrazné. Co to zkusit třeba s bílou barvou?
Celkově se mi Tvůj návrh líbí.
shaggy
Profil
Falcon:
To menu je fakt "skvelé". Niekoľko sekúnd som rozmýšľal čo je to CID, došlo mi to, až keď som si prečítal text.
Myslíš, že tvoji zákazníci, ktorí sa nevenujú tvorbe webov (keby sa venovali, nie sú tvoji zákazníci) vedia, čo to je "CID", čo to je "kód" atď.?

Veľmi zle sa to číta, kontrasty nič moc.
+ na kreatívne designera to moc kreatívne nie je (príde mi to dosť tuctové a niektoré veci nedorobené).
Petr ZZZ
Profil
U té interkontinentální střely bych udělal z černé tmavě modrou (pak se z atomové střely stane raketa letící na měsíc) a z té bílé v hlavici světle modrou, aby ta raketa nebyla děravá. Ten zelený déšť vlevo nahoře bych odstranil. Jinak se mi to líbí a řekl bych taky, že je to kreativní. CID a podobné odborné výrazy bych aspoň vysvětlil v atributu title. Dále souhlasím s názory [#2] mckaye a [#4] Mattyho. S názorem Noxe taky souhlasím, jen nevím, co je „XnView“; ale budu si to muset zjistit, protože to zní zajímavě.
Moderátor Mistr: Pro osvětlení onoho zajímavého až magického pojmu navštiv například Wikipedii.
swetko
Profil
Opera 10
Rozlíšenie monitora 1024x768.
Patrím medzi ľudí čo ešte majú CRT 17'' a keď otvorím tvoju stránku vidím toto.

Dúfam že nezabudneš aj na naše menšie obrazovky :)
Falcon
Profil
mckay:
Pokusím sa to zmenśiť :)
Nox
Diky..skúsim
Matty:
dik :) Skúsim.Celkovo ten nádpis by chcel upraviť
shaggy
Máš pravdu.. CID zmením na niečo iné ale neviem na čo by som mal pomenovať "kód" :)
Petr ZZZ:
Dikk..To s tou raketou skúsim
swetko:
Áno. Nakódovaná stránka bude optimalizovaná pre rozlíšenie 1024x768. :)
shaggy
Profil
Falcon:
Ja na tvojom mieste by som kód a CID z menu úplne vypustil.
Klient hľadá niekoho, kto mu urobí grafiku (a do toho by som zaradil aj corporate identity), alebo niekoho kto mu urobí stránku (čiže aj ten kód). Ich nezaujíma, že robíš grafiku aj kód. Stačí napísať, že robíš webové stránke a k tomu spomenúť, že to zahŕňa vytvorenie grafiky aj kódu, netreba to dávať zvlášť do menu.
Taurus
Profil
Nox:
Díky moc za tip s XnView. :-)

Falcon:
Hezký návrh, zkus to ještě trošičku oživit, přidat něco, co nemá nikdo. Ale s tímto už se dají poskytovat služby. Záleží ještě na živé ukázce...
Ofi
Profil
pěkné a souhlasím s předchozími příspěvky. A hlavně bych rád upozornil na tu velikost, mám 12ku monitor a rozliško 1024x768 - na to by chtělo taky pomyslet... :)
Sirius
Profil
Moc se mi ten návrh líbí. Akorát mi tam chybí víc bílé, je to "přemodřený". A nesedí mi tam ta zrnitost.

Jinak nevím proč si stěžujete na to, že se to na menších rozlišeních nezobrazí celé. Zkusil jsem ten návrh dát do malování a má šířku přibližně 950px, což se bez problémů zobrazí i na 1024x768. Že je ta ukázka širší, za to jsem jedině rád. Aspoň je vidět jak to bude vypadat na vyšších rozlišeních.

Letim hledat co je to zač ten XnView, zní to zajímavě. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0