Autor Zpráva
do.byl.cz
Profil *
http://do.byl.cz/

Co říkáte na možnost vložit si na web jednoduchou knihu návštěv bez registrace?
shaggy
Profil
do.byl.cz:
Nemáš to ošetrené proti vloženiu medzier, podarilo sa mi odoslať prakticky prázdne inputy.

Myslíš, že má služba podobného typu šancu normálne fungovať na freehostingu typu ic.cz? A ak áno, vieš mi povedať jeden dôvod, prečo by som mal použiť tvoju knihu návštev a nie napríklad tú, čo ponúka blueboard.cz?
mckay
Profil
do.byl.cz:
Myslím, že freehosting je na tuto záležitost špatná volba. Zajímalo by mě, ty každý odkaz z toho book=bladasdklfbla vkládáš do databáze, nebo jen nějak testuješ, jestli gbook byl aktivován?
Nox
Profil
Kniha bez registrace je asi problém... když tam vlítne spambot a obejde ten příklad tak majitel webu nebude moct příspěvky promazat. Případně nevhodné příspěvky. Také nebude možnost mít knihu soukromou... někomu to možná nebude vadit, než zjistí že to je docela velká daň za 20 vteřin svýho času navíc pro registraci
Kápo
Profil
chudatko kniha ti znesie vela...zbytocne <html> tagy, <script>-y, <a> odkazy, <li>, <ul>, ...dokonca je tam prasarna typu ALERT...teda na tvojom mieste by som taketo bohapuste zabavy zakazal (osetril), sorry ak som ti znicil knihu, teraz sa uzivatelovi zobrazil hlaska AHOJ pri vstupe...fakt sorry, testoval som, snad je to len taka testovacia verzia :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0