« 1 2
Autor Zpráva
Karlos
Profil *
chtěl bych se zeptat, proč píšeš placenou stránku, když je to na serveru webzadrma.cz / To fakt nechápu, mněl jsem tam stránky a nikdy jsem nic neplatil a ty také ne. Toto je free hosting!!!
Taurus
Profil
Karlos:
Cože? Prostě někomu udělal web za peníze.

n5ver:
Bohužel musím říct, že přidaná hodnota oproti starému webu je skoro nulová a za takovou práci bych chtěl asi vrátit peníze.
Houba77@seznam.cz
Profil *
k tomu vir... je to freehosting a dělalo mi taky ;-( vir tam není,jen jejich reklama je tak vyhodnocena. Vyřešeno přechodem na placený hosting
n5ver
Profil
nn byl tam skrytej input na jedny stranky odstranil sem ho a uz je to ok
Petr ZZZ
Profil
Rozšířením stáje se uvolnila dvě místa.

Důvody uvolnění místa mohou být různé, ale žádný z nich by neměl mít co dělat s rozšířením stáje. Spíš bych řekl, že místa přibyla.
Karlos
Profil *
Taurus:
No pod pojmem - Názor na mou první placenou stránku se mi vybavuje, že stránka je na placeném hostingu.
Petr ZZZ
Profil
Karlos:
webzadrma.cz

Tam bych já zas očekával, že se platí drmem. Čímž třeba pro mě ten web padá, protože mi zrovna předevčírem drmy došly a další bedna drmů bude myslím až někdy v březnu. Jinak mně se pod první placenou stránkou vybavuje, že ji pro někoho napsal a nechal si to cvaknout. :-)
n5ver
Profil
cau pls pokud se vam nelibi ze se stranka neroztahuje s obsahem a umeli byste mi pomoct tak se pls koukente sem diky: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=3&topic=104234&page=-1#7
Karlos
Profil *
Petr ZZZ
Jzz tak překlep no - webzdarma.cz
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0