Autor Zpráva
MajoCQ
Profil
Zdravím

Potreboval by som ohodnotiť nasledovný návrh stránok webdesign studia.

Odkaz

upravená verzia:
Odkaz2

Ďakujem
Taps
Profil
MajoCQ:
grafika mi přijde velmi strohá a nevýrazná.
bencik
Profil
na webdesignove studio je to hrozne bez napadu... proste jen par obdelniku s prechodem
mordav
Profil
nelíbí se mi logo. Menu mohlo byt na stejné úrovni jako logo. Když to ještě trochu vychytáš, tak to bude dobré ;)
Petr ZZZ
Profil
1. Mezi ty dvě hvězdičky v logu a nápis MBSolutions bych dal trochu místa.
2. Anglický název? Má to nějaký hlubší význam?
3. Služby a čo ponúkam je synonymní. Stačí, že se hlavička opakuje v patičce. Synonymní jsou také dvojice výrazů referencie – čo som realizoval a kontakt – ako ma zastihnúť a také tyto věci se navíc opakují v hlavičce i patičce. Takže služby, referencie a kontakt máš na stránce třikrát.

Grafika je skromná, zato (nebo právě proto) snadno zapamatovatelná, a to není k zahození. To samé bych řekl o logu. Možná trochu kontrastnější by to být mohlo. Pokud zastáváš filozofii "v jednoduchosti je síla", snad by to mohlo mít šanci. Podle mě dnes je ve světě internetu nejtěžší odlišit se a tuctové mi to nepřipadá. Na druhou stranu je otázka, čím zákazníky oslovit neřkuli nalákat; možná by to přece jen chtělo nějaký nápad. Taky to ještě nakódovat – jak se ti to povede, může o úspěchu rozhodovat víc než grafický návrh. Písmo např. je dost mrňavé, doufám, že půjde zvětšit. ;-)
Sirius
Profil
Petr ZZZ:
Grafika je skromná, zato (nebo právě proto) snadno zapamatovatelná

To si dovolím nesouhlasit. Do dneška si pamatuju weby, které byli odlišné, nápadité, většinou po grafické stránce. Byli dost barevné, ale ne zase moc, byli tam fotky, obrázky, případně ve stylizované podobě... Takové weby si do dneška pamatuju, ale s prominutím, tenhle mezi ně nepatří. Po Novym roce si na něj ani nevzpomenu.

Nejsem proti jednoduchému designu, když není na úkor přehlednosti a použitelnosti, ale nemyslím, že tohle je ten případ. Menu znovu v patičce. Na první pohled není vidět, že ty tři bloky na hlavní straně (asi) vedou na stejný strany jako odkazy v menu.

Jinak asi souhlasim s ostatními.

Je to až moc zelené, možná by tomu prospělá bílá v obsahové části, s tmavým (ne černé, ne zelené, taková tmavší šedá) písmem. Nebo možná na pozadí.
MajoCQ
Profil
Dakujem za vsekty pripomienky. Upraveny navrh mozete vidiet tu Odkaz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0