Autor Zpráva
Venca51
Profil *
Ahoj, mohli by jste mi zhodnotit stránku itercie.ic.cz? Pár upozornění. Ve FF nebo Mozile to dělá problémy (je to rozházený, ...). Takže pokud máte možnost, tak se na to prosím mrkněte v IE. A ptáte se proč to nejde ve FF nebo Mozile? Bude to asi tím, že tohle je moje 1. stránka s CSS a ještě si s tím nevím moc rady. Dík za pochopení.
Hampy
Profil
vypadá to moc dobře, taky zrovna tvořím třídní stránky...
Romanticka
Profil
Co blaznite, ted se skolou :D
Venca51
Profil *
Jo, mimochodem, ten nejnovější článek, tak toho si moc nevšímejte. To sem jenom zkoušel Jak bude fungovat můj vlastní php script. Jde tam o to, že napíšete článek do formuláře a ono to uloží. Jenže když je článek větší než 240 znaků tak to tam hodí odkaz na celej článek. Vím, že to není dokonalý. A do začátku škol. roku mám ještě spoustu práce.
Timy
Profil
1) prohlídni si to ve FF, je to trochu rozhozený
2) strašně malé písmo v menu
3) to logo je moc vysoko nad obsahem stránky a mohlo by být klikací (odkaz na úvodní stránku)
Venca51
Profil *
Takže to logo už je klikací (zpravil jsem to). A s tím FF to vím. Akorát navím jak na to. Asi se na to pořádně podívám a pokusím se na to přijít. Ale jak už jsem uvedl, jsem v CSS nováček. Takže kdyby mi byl někdo náhodou ochotnej pomoct....
Cirdan
Profil *
a este jedna malickost... bodlo by nejake kodovanie jazyka.... v opere s ato neda citat..
Venca51
Profil *
Je to tam!
flying gentleman
Profil
Chybi doctype, tag center nepouzivej, od toho je css.
vseobecne plati, nejdriv css pro ff+opera, potom doladit pro explorer. je to snazsi
Falco
Profil
Zkus to ve více prohlížečích. U anket se musí rolovat - kazí to design, je to pořád dokola a dokola...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0