Autor Zpráva
nemesix
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

-co si o tom myslite --ale uprimne :)

Text odkazu
xdejvid
Profil *
Stránka je hrozná! žádná grafika, jenom tři uboze udělaný odkazy! když už děláš ve flashi hry, tak proč jsi neudělal aspoň nějaký flashový tlačítka, hmm??? Jinak hra se hodně špatně ovládá (chvíli mi trvalo než sem přišel na to, jak se vůbec ovládá). Ale když vylepšíš trošku to ovládání, tak to bude v poho.
nemesix
Profil
dik za uprimnost
--html som sa ucil LEN v ten den co som vytvoril stranku
--zial od hry uz nemam zdrojak//mal som incident s pevnym diskom(vyhorel)a hru uz upravit nemozem a ani nechcem lebo je stara skoro rok a vyrabam ine(lepsie hry)-to bola moja prva!!!
html sa ucim len v tychto dnoch a to bola len skuska
El Miňo
Profil
Neverím, že sa takéto niečo dá vytvoriť :). Držím palce. Máš pred sebou ešte dĺĺĺĺhúúúúúúú cestu. Odporúčam radšej robiť niečo iné. Nehnevaj sa, nerobí mi to radosť, keď takéto niečo musím napísať, snáď za pár rokov. Tvoj nick si možno zapamatám a budem sa diviť aké si spravil pokroky, ale ver, bude to ešte dlho trvať, aby si mal môj rešpekt.
Kráťa
Profil
Já si o tom myslím, že když se bude někdo učit HTML půl hodin, tak udělá New Page 1. Tři odkazy přes půl monitoru :-)
nemesix
Profil
odpoved pre krata: presne to som urobil a uz pracujem na novsej stranke

odpoved pre el mina-ja som az teraz pochopil svoju chybu, lebo este par hodin pred tym ako som dal tu obycajnu stranku na net,ja som ju tam vtedy dal len pre to lebo som bol natchnuty ze som urobil stranku--nemyslel som to zle-teraz ked som sa trochu zdokonalil v html -ju prerobim a skombinujem s flashom
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0