Autor Zpráva
lukas sakul
Profil *
prosím o hodnocení na stránku www.mhcar.wz.cz
jde mě o to jak se líbí a jak dlouho se vám načítá -) díky lukas
flying gentleman
Profil
docela rychle.
lukas sakul
Profil *
Zasláno: 17.8.2005 12:09:20Citovat


prosím o hodnocení na stránku www.mhcar.wz.cz
jde mě o to jak se líbí a jak dlouho se vám načítá -) díky lukas



jinak obrázek auta na indexx.htm v menu je jen nástřelový, pak bude ořezaný pořádně, teď nebyl čas -) doufám že tuhle chybu pominete děkuji
lukas sakul
Profil *
FLYing GENTLEMAN ..... a líbí se ?
flying gentleman
Profil
Uprimne? ne, navic mi vadi, ze je to cely v obrazkach.hlavicka se mi nacita furt dokolecka a furt pomalu:(
a to menu mi prijde nejaky rozostreny
Timy
Profil
lukas sakul
zobraz si tu stránku bez obrázků
Mistr
Profil
(1) Na úvodní stránce už něco měj, třeba sekci Novinky. Ne jen výzvu pokračujte klepnutím na položku z menu.
(2) Auto v levém horním rohu bych udělal odkaz na vstupní stránku (tedy né tu Tvojí úplně první, ale na tu, kterou jsem zmínil v bodě (1): http://www.mhcar.wz.cz/indexx.htm )
(3) Co to je za novinky v tom diskuzním fóru od BlueBoardu? Na to si udělej vlastní stránku, kam je budeš vypisovat. Tu diskuzi použij třeba jako diskuzi návštěvníků, ale nikoliv jako oznamovatel novinek v týmu.
(4) Ty položky "_LOGO", "_OPTIONS" a "_TXT" patří ke grafické koncepci webu? Já osobně bych je vyrazil.
(5) Na stránce Results se Ti ve spodním rámečku objevuje v záhlaví Other. Chtělo by to změnit, ne?
(6) Stránku nedělej v CorelDRAWu. Pak Ti z toho lezou tyhle obrázky. Dělej ji v nějakém editoru přímo na tvorbu HTML stránek. Ty najdeš třeba na Slunečnici nebo na Stahuj. Použít lze i Poznámkový blok z Widlí.
(7) Co bude v tom pravém bílém "fleku" vedle menu? To by stálo něčim zaplnit, ne?
(8) Na stránce kontaktů nelze z důvodu popisovaného v bodě (6) klepnout na e-mailovou adresu.
(9) Je problém, že máš ty stránky nahrané jako obrázky. To bych rozhodně změnil - viz bod (6). Více se k tomuto problému nebudu vyjadřovat, mí kolegové ho již postihli ve svých poznámkách.
(10) Na stránce Tým máš příjmení jednoho z mechaniků psané s malým počátečním písmenem. A téže stránka má titulek Other - i to by stálo za změnu, ne?
(11) Rada do budoucna: Snaž se weby dělat na co nejmenší počet klikání a zanořování - pokud to samozřejmě jde, záleží případ od případu. Třeba ty kontakty bych dal někam, aby byly stále na očích (nebo třeba do patičky). A nebo ta vstupní strana: najdeš zde jistě spoustu kolegů, kteří ji budou zatracovat. Já osobně bych ji asi také vyrazil, ale nějak zvlášť mě neuráží či nepřekáží.
(12) Web můžeš psát klidně česky, i tak to bude "in". Ale rozhodni se podle svého.

To je snad všechno, co mě teď honem napadá.

Přeju Ti, Lukáši, hodně štěstí a úspěchů při tvorbě dalších webových stránek.
M_bandit
Profil
načítá se docela rychle. Líbí se mi to, ačkoli äutám moc nerozumim...
Petr Stříbný
Profil *
Je to prasečina, dělat obrázkově web.
PeterBA
Profil
Súhlasím, robiť web z obrázkov je zlé riešenie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0