Autor Zpráva
mkaresova
Profil *
Prosím o kritiku webu http://lakovna-becvar.cz/ . Dělala jsem pro kamaráda a nerada bych, aby kvůli mně zkrachoval :-) Díky všem za jakýkoli názor či radu.
Miloš
Profil
1) Vyhodit animaci – ruší, obtěžuje.
2) Hnusné nečitelné písmo. Zvolit lepší – nějakou bezpatkovou klasiku (Verdana, Trebuchet…).
3) Bobtnající hover v menu mě znepokojuje – volil bych jiný efekt.
4) Co takhle nějako faviconu?
Fantomasmag
Profil
mkaresova:

1) Tu animaci na hlavní stránce bych vyměnil za statický obrázek. Takhle ten obrázek odvádí oči od textu ;)
2) Patička není hezká a text "Created MarKar 2009" už vůbec ne.
Radek9
Profil
Děs a hrůza.
Miloš
Profil
5) Kód je šílený. Sémantika naprosto zmrzačená.
Mistr
Profil
mkaresova:
Doplním kolegy předhodnotitele:
(1) Absence klikacího odkazu.
(2) Proč mají stránky Služby a Technologie naprosto totožný titulek (tag TITLE v části HEAD). U ostatních stránek tomu tak není; tam se titulek liší.
(3) V menu je možné zvýraznit, kterou jeho položku mám právě zobrazenou.
(4) Patičku bych vycentroval a pokusil se ji vhodněji graficky zpracovat.
(5) Uvádíš, že firma je plátcem DPH. Proč není (třeba v Kontaktech) uvedeno DIČ a IČ?
(6) Co takhle doplnit třeba nějakou fotogalerii prací. Fotogalerie ovšem musí obsahovat kvalitně (!) provedené fotografie.
(7) Na odkázané adrese sídlí dle serveru Mapy.cz, resp. Firmy.cz místní knihovna, nikoliv autolakovna.
mckay
Profil
mkaresova:
1) Ruší mě to problikávání aut u hlavičky stránky (jestli se tomu tak dá říkat).
2) Obvykle se doporučuje používat na web bezpatková písma typu arial.
3) Monitory s vyšším rozlišením vidí bílé prázdno pod stránkou, což není moc efektivní
4) Udělal bych něco s tím spodkem, aby se tomu dalo říkat patička - co třeba to přibalit ke zbytku webu, a nastylovat počitadlo od blueboardu?
5) Černá barva se dost používá při nedostatku grafické inspirace

Radek9:
Když už jsem v ráži, zhodnocením "Děs a hrůza." tomu moc nepomůžeš, mohl by ses také trochu snažit ;-).
mkaresova
Profil *
Mistr:
ad 6 - firma je nová, ještě není moc co fotit
ad 7 - adresa je správná, lakovna je tam pár dní. Ta knihovna je tam taky.
ad 1-5 - moc díky za podněty
mkaresova
Profil *
Díky všem za váš čas a konstruktivní kritiku. Zdá se, že mám před sebou ještě spooustu práce :-)
Mistr
Profil
mkaresova:
ad 7 - adresa je správná, lakovna je tam pár dní.
Pak je vhodné zajistit si i zobrazování firmy na Mapách.cz. Protože se firmy sosají z databáze Firmy.cz, přidej si zápis tam.


Poznámkou v bodě jedna jsem měl na mysli klikací hlavičku. Podobně jako je v této stránce obrázek

To jen pro úplnost a upřesnění.
Petr ZZZ
Profil
mkaresova:
To Lamborghini Murcielago či co to je docela drsně kontrastuje s větou
"Máte li nepojízdné auto, nebo ho nemáte k nám jak dopravit..."

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0