Autor Zpráva
Bestsound
Profil *
Zdravim,
prosím o kritiku těchto stránek rádia BestSound
Miloš
Profil
1)Dnes je streda, 30. 12. 2009
Dnes má meniny Dávid, zajtra Silvester

To jsi machr programátor, že umíš napsat (možná někdoe obšlehnout) takový složitý script. S tím je potřeba se hned pochlubit; jen tak dál!
(Pokud jsi můj komentář nepochopil, byla to ironie. Datum a jmeniny je balast, který na stránky nepatří.)

2) Kvituji s povděkem, že ač stránky rádia, nic tam nehraje. Trochu jsem se před kliknutím bál.
(To není ironie, to myslím opravdu vážně.)

3) Moc barviček (že ty jsi dostal k Vánocům nové pastelky?) činí stránku nepřehlednou.
4) Nepodtrhané odkazy v tom zmatku vůbec není jasné, na co se dá/nedá kliknout. Proč nepodtrháváš odkazy?
5) http://bestsound.eu/page_naladit.php – Odstavcový text nahrazený obrázkem? To se mi snad jen zdá. Nadto stínovaná písmenka se nedají číst.
mckay
Profil
Bestsound:
(1) Nepřehledné
(2) Velká mezera mezi headerem a tělem
(3) Otravná reklama + Facebook
(4) Vypadá to jako omalovánky pro děti
(5) 4/10 (hodnocení body)
Peta8
Profil
Reaguji na Miloše.
Nevím, proč jsi hned tak vyjel kvůli jmeninám. Náhodou, mně se to občas i hodilo a nijak mi to nepřekáží.

Horší je nečitelné písmo a blikající hrůzy v hlavičce.
Miloš
Profil
Peta8:
Když chci vědět, kdo má svátek, podívám se do kalendáře, nebo na web nějakého portálu jako Seznam/Centrum a podobně.
Rozhodně bych takovou informaci nehledal na takovém webu.
A nesouhlasím ani s tím, že to nepřekáží – překáží každá zbytečná informace, i když to tak nevypadá. Překáží, protože odvádí pozornost od toho, co je na stránce podstatné. Souhlasím leda v tom smyslu, že se tato informace poněkud ztrácí v dalším balastu (barvičky a animace).
A krom toho bude ten skript nějak poprasený: „Dnes má meniny Silvester, zajtra undefined“. To už je pomalu jako na webdresingu: Dnes je 36.2.207 Sv�tek m� Fatal error!
SkIpPeR
Profil
Už to tu bylo řešeno, nepřehledné!
Hlavně mě zarazila podivná hlavička, začlo mi to tam tancovat a já nevěděl jestli mám někam kliknout, potom jsem si až všiml že se stránka dá posunout dolů
Peta8
Profil
Miloš:
Ohledně svátku na stránkách by se dalo polemizovat. Pokud je vkusně zakomponován, napáchá víc užitku, než škody. To je můj názor. Jde o to, že lidé většinou explicitně nehledají kdo má sváte, ale uvědomí si to, až když si to NÁHODOU někde přečtou. Proto se to může hodit. Ano, odvádí to pozornost od obsahu stránek, ale...
Miloš
Profil
Peta8:
Ano, dalo by se o tom polemizovat a rozhodně je na daném webu víc zásadních prohřešků.
Ale když už bych někde hledal svátek, pak jsou to kalendář, noviny (i na netu), portály, weby květinářství.
Peta8
Profil
Miloš:
Jde ale o to, že já explicitně svátek nehledám. Ale i na webu, kde bych ho hledal jako poslední, mi může pomoci si vzpomenout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0