« 1 2 »
Autor Zpráva
anonym - jakub
Profil *
VI.B ZŠ Tematínska - www.stt.yw.sk
Prosím zhodnoďťe moju stránku poprípadne poraďťe čo mám zlepšiť . Ďakujem
Radek9
Profil
Děs a hrůza. Přecpáno javascriptem, hrozný design, atd.
Mimochodem, pokud kliknu na nějaké menu a hodiny a potom kliknu na fórum, tak to nemůžu dát pryč a musím aktualizovat stránku.
anonym - jakub
Profil *
Radek9 : aj tak Dakujem
Taurus
Profil
anonym - jakub:
Promiň, ale snad máš vlastní soudnost a víš jak vypadají současné weby. Zkus se jimi inspirovat, toto je omalovánka plná zbytečných funkcí.
Nekombinuj angličtinu se slovenčinou a nepodtrhávej to, co není odkaz.
pavuk
Profil *
Předpokládám že jsou to stránky vlastní třídy, takže na šesťáka je to myslím fajn. To přeplácání bude způsobený nadšením a chutí a radostí z experimentů, ale chce se to opravdu držet jedný zlatý zásady: méně je někdy více. Stejný platí pro stránky tvůrce kritizovanýho webu
anonym - jakub
Profil *
pavuk : mas pravdu .... dakujem za radu :D (ano je to moja trieda :D)
THE rENDy
Profil *
otázka pro jakuba :

podíval ste se na zdrojový kod?

nevím jak moc tomu rozumíte ale u mě platí pravidlo, že přesně vím co píši ( možna je to tím že piši v pspadu )
a design ?přijde mi takový pěkně roztomilý skoro bych řekl naivní ... ( tohle sem nemyslel jako ironii - kreslený animovaný design muže byt velice zajímavy ) ale i přesto bych doporučoval mrknout se po nějakem photoshopu protože www stránky se skladají z kodu a grafiky : takže u vás :

Kod: není validni - 2/10

design: - 3 / 10
Petr ZZZ
Profil
Váš internetový prehliadač Internet Explorer nepodporuje túto stránku. Stiahnite si prosím Mozilla Firefox 3.5. Inak vám táto stránka nebude fungovať, a stále sa bude zobrazovať toto okno. Viac info na "http://www.jakasizbytecnastranka/explorer.php"

;-) Přeji ti s tvým oknem hodně štěstí.
anonym - jakub
Profil *
THE rENDy : ja to robim v MS Front Page ... desing viem to je hroza ale ina zatial neviem ..... A ten kod - ja mam v PHP hlavicku a patu a potom sa medzi to dosadia dalsie .... viem obrazky neobsahuju alt="" a nechapem preco ale validator mi hovori ze mam v kode odstranit > (aspon som to tak pochopil) . Mimochodom dakujem


Petr ZZZ : V IE mi nefunguje position: fixed (ci ako to je) preto som to tam dal ... a inak explorer to zobrazuje HROZNE !
THE rENDy
Profil *
anonym - jakub: pokud chcete rychle řešení a netrápit se hatlamatikou zkuste využít cms ( joomla, php- fusion, druppal či jak) myslím že tohle je to pravé ořechové pro Vás :-) navíc je možnost stažení spoustu šablon a doplňku
jedina nevyhoda je snad nutnost instalace na server ale zas takový problem to není .
anonym - jakub
Profil *
THE rENDy : Asi by to bolo to najlepsie ..... Ale ja chcem ostat radsej pri tomto. Mne osobne sa to paci a paci sa to aj mojim spoluziakom ..... Stale sa chcem niekomu podobat (facebooku aebo pokec-u)
pavuk
Profil *
anonym - jakub:
ja mam v PHP hlavicku a patu a
aspoň něco má hlavu a patu... :-) Nic ve zlým. Nejlepší by bylo si v klidu sednout a studovat a studovat a přitom zkoušet. Nejdřív HTML, pak (nebo přitom) CSS, nakonec Javascript, PHP, MySQL, prokládat to verzema prohlížečů a jejich módama... Dost dobře nejde sednout k Frontage a "vyvrhnout" do světa stránky narvaný vším a kochat se funkcema. Připravíš se o dobrý návyky, který se ti budou 156 283 x hodit v budoucnu...
THE rENDy
Profil *
anonym - jakub:
. Stale sa chcem niekomu podobat (facebooku aebo pokec-u)

skromnost nade vše . smile ....

Myslím že právě v tom je ta chyba "podobat se " . právě , že originalita je to co může na vaše stránky přivest navštěvníky.
i malý web s originálními texty grafikou muže mít velkou navštěvnost. dělat něco co už tu je, nevím jestli to má smysl , proto se ptám kdo byl druhý na měsici ? :-)
Petr ZZZ
Profil
anonym - jakub:
V IE mi nefunguje...

Máš-li zájem o návštěvnost, musíš zařídit, aby to fungovalo. Cokoli jiného svědčí o neprofesionálním přístupu. Není nic snazší, než poděkovat za včasné varování typu "máte špatný prohlížeč" a stránku nadobro opustit. Mimochodem mně se můj web líbí víc v IE6 než ve FF; porovnej např. hover u ikonek: http://www.zabra.at/grafik.html. Aspoň nějak ale (pokud vím) funguje v obou prohlížečích.
anonym - jakub
Profil *
Petr ZZZ : Z nasej triedy maju vsetci FF. A ty su pre mna ako navstevnici najpodstatnejsi (nic v zlom)
mckay
Profil
anonym - jakub:
Než jsem tu stránku viděl, chtěl jsem se rozčilovat na Radka9, že se zase ohání slovy děs a hrůza. Po rozkliknutí odkazu jsem od toho upustil, protože ten design opravdu takový je.

Je to opravdu maximalistický web, až to není pěkné, zkrátka a dobře, na body 2/10 (a to zaslouženě).

// ještě jsem si všiml "Prvotriedne služby týkajúce sa webových stránkok - RHStudio" ... to je tam neoprávněně. ;-)
Petr ZZZ
Profil
anonym - jakub:
Z nasej triedy (...) su pre mna ako navstevnici najpodstatnejsi

Pokud tě zajímá názor spolužáků, zeptej se spolužáků. Zajímá-li tě názor česky a slovensky mluvícího okolního světa, je tato diskuse vhodná platforma.

Psaní s diakritikou je zde vnímáno jako projev ohledu a respektu ke čtenářům.
Martin Maňaska
Profil
anonym - jakub
Ten cms by opravdu nebyl na škodu, jak psal rendy. Jen to zkus například na ENDOŘE

Stačí se jen zaregistrovat a máš hosting, vybereš si doménu 3 úrovně a pomocí pár kliknutí ti hned automaticky nainstalují wordpress nebo třeba drupal. Máš to bez práce a stačí jen přidat texty a máš hotový web. Existují pro to stovky vzhledů a můžeš se i pustit do tvorby vlastního.
anonym - jakub
Profil *
// lock


Prosim poradte co by som mal na DESING-u zlepsit (konkretne veci)... dakujem


[b]ZJEDNODUŠIL SOM DESING >>>>http://www.stt.yw.sk<<


Martin Maňaska : taky web som uz mal predtym www.vb-nmnv.wgz.cz ale presiel som na tento lebo sa to da prisposobit a niesu tam WGZ reklamy (teraz mam IC reklamy a tie su ovela lepsie)
Martin Maňaska
Profil
Je to samozřejmě tvoje volba. Reklama na endoře je v patičce a téměř není vidět, což je lepší obdoba reklamy kterou máš nyní. Také bys měl výhodu lepšího názvu domény.

Co se týče současných stránek, tak bych udělal nové logo.. nejlepší pokud by ho někdo nakreslil ručně.. například.. nebo to skutečně vyzkoušet v jiném programu než je malování ve windows.

Na první stránce bych si představoval zakomponovanou fotku celé třídy.. třeba místo toho tmavě modrého pozadí. Asi bych se snažil zbavit zbytečných flash prvků a nahradit je něčím, co více zapadne.
Například jednotlivá tlačítka menu.. co takhle je nakreslit na papír A3 a udělat skupinovou fotku. Pár lidí by před sebou drželo ty papíry a pak už jen uděláš klikací mapu a máš rozcestník, který se hned tak nevidí.

Prostě udělat nějaký sjednocující prvek, aby člověk věděl rovnou kde je. Takhle jsou ty stránky prázdné a to co na nich je přitom vypadá rušivě.
anonym - jakub
Profil *
Martin Maňaska : mohol by som napr. do uvodu dat foto celej triedy ? NEPOUZIVAM MS PAINT ale PAINT.NET (ktoré sa odseba výrazne líšia)


Martin Maňaska : Pridal som tam foto triedy
Artex
Profil
1. Když v menu kliknu na položku "Ďalšie" vyskočí mně úplně zbytečně nové (a hodně nepřehledné) okno.
2. Růžová ve "Štýlu pre dievčatá" se dá překousnout. Ale nač tam je písmo Comic Sans (našel jsem ho i v sekci "O nás" v základním vzhledu)? Tento font se používá ve věcech komických (už jen podle názvu), nikolivěk na oficiálním webu prezentujícím nějaké uskupení. Z toho vyplývá že vhodnějším fontem bude například Trebuchet, zvolený v normálním vzhledu, popřípadě jiný, podobný font.
3.
<TD VALIGN="top" HEIGHT="464" WIDTH="1064" CLASS="BODY">
Určitě tu šířku zmenši, poněvadž tak velké rozlišení i v dnešní době nemá docela velké množství lidí.
4. Menu bych vykopal ze flashe, a možná bych volil v tak širokém layoutu menu vertikální, ale to je upřímně řečeno tvoje věc.

Toť ode mě vše.
anonym - jakub
Profil *
To pismo som v O-nas zabudol :D Tie pisma upravim :D V tom FLASH dam tlacitko dalsie ako prepojenie na druhy frame. Tu sirku mi dal front page a nechcem ju menit lebo mam uz obrazky tak vytvorene. Dakujem za tvoje pripomienky


Zajtra s tym nieco urobim :D

Moderátor Chamurappi: Tady není chat, nedávkuj svá sdělení do série příspěvků.
Martin Maňaska
Profil
s těmi fotkami už to vypadá lépe a více to identifikuje o co se vlastně jedná. V této chvíli je tam jako pěst na oko to křiklavé logo.

Co prostě jen rukou na tabuli napsat "IV. B z té a té školy", případně něco na ten způsob a využít to jako logo. Ta tabule kterou tam máš, vypadá pěkně, tak proč ji nevyužít?
anonym - jakub
Profil *
Myslis ze, okopirovat tu tabulu a do nej napisat VI.B ZŠ Tematínska ??


Už som ho spravil :



Je dobré ????
Martin Maňaska
Profil
Nakreslete to logo normálně křídou ve třídě na tabuli, to vyfoť a použijte to. Bude to originální a přitom tématické. Stejným způsobem by se pak dali udělat i například tlačítka menu, pokud by ses rozhodl zrušit flash menu.

Každopádně i tohle nové logo udělané v grafickém programu vypadá mnohem lépe, než to předchozí křiklavě barevné.
anonym - jakub
Profil *
Len problem je v tom ze v skole mame hroznu tabulu a mam zakazane kreslit po tabuli :D Mozem toto logo dat teda na stranku ??? (oficialne)
Martin Maňaska
Profil
Ještě bych si s tím zkusil pohrát, trošku poupravit font, například, tučnost.. udělej si více variant a mezi nimi zkus najít tu, která se ti bude nejvíce líbit. Nebo kup učitelce bonbóny a požádej ji, zda by jednou nemohla udělat vyjímku :)

Tu tabuli co máš na pozadí, to jsi někde našel ten obrázek? Myslel jsem žes to vyfotil ve třídě :) Já bohužel nejsem grafik, ale myslím že by pro to logo hezky vypadal nějaký takový křídový efekt, jakého dosáhneš právě psaním křídy po tabuli.

Do toho loga bych určitě zapracoval, o jakou základní školu se jedná. Protože takových VI B je spoustu.. Napsal bych to pod to menším písmem.
anonym - jakub
Profil *
Ten obrazok tabule som zobral z pokecu (pokec.sk - http://213.215.107.126/common/css/kabaty/kabat15/top_back.jpg ). Trochu som spriehladnil tie foto aby sa s logom "nebili". Ten nazov mam v <title> ale mohol by som to dať nad foto (v tom logu uz nemam miesto :D). Podla mňa by to kriedov nebolo moc pekne (ucitelka drzi dietu :D:D:D). Este pojdem pomenit fonty v Štýle pre dievčatá. A tak .... Večer sa ozvem :D
Radimek
Profil *
to anonym - jakub:

na to, že chodíš do šesté třídy je to dobrý. slova děs a hrůza úplně vypust z hlavy. ti pánové, co je použili asi zapomněli, že v 6 třidě nebudeš žádný profík, takže pořádně makej a hlavně vydrž. Držim palce
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0