Autor Zpráva
Bandita99
Profil
Co vy na to? www.podvornice.sk
Fred
Profil
Velmi, velmi pěkné a to nejsem flashař. Jediné co asi chybí je alternativní verze, protože tam je i hodně obsahu. Asi by nebylo na škodu trochu nakrmit vyhledávače.
Bandita99
Profil
Venujem sa iba flashu ... uz asi 2. rok a zistujema ze mam stale vacsie nedostatky :)) ..... myslim si ze flash player je uz standardom a je koniec alternativnym verziam ... ako myslish tie vyhladavace - do hlavnych zoznamov ich predsa registrujesh sam ...
Martin Kuželka
Profil
Fred měl určitě na mysli fulltextové vyhledavače (Google, Jyxo, Morfeo, ...)
Bandita99
Profil
vrr .. prave instalujem na mac nejaky html editor :) kvoli zdenke prednej
Hanz
Profil
Bandita99
Velmi dobrá práce! (a to jsem "Flashař").
Mám k tomu všemu jedinou výtku. Nemám rád, když nejde text vybrat kurzorem myši (tudíš skopírovat a ještě kevšemu já mám takový zvyk si text co čtu zabarvovat, abych věděl kde jsem :o)).

Ale rozhodně by to chtělo tu HTML verzi. Kvůli vyhledávačůmjak již psal Fred
Bandita99
Profil
Klient si neprial aby sa text dal copy :)) ... ja som taky proti htmlista :))) .. daj dake referencie Pan flashar :)
Ivorius
Profil
No, je to hezke. Ale já jsem antiflashista :)
Plaváček
Profil
Pěkné, ale pro tento účel absolutně nevhodná technologie. Použít Flash tam, kde jde primárně o informace (které nejen, že si nemůžu jednoduše vytisknout, ale ani zkopírovat) a o byznys, je mírně řečeno průšvih.

Ostatně, nedávno v Moderním webu byl podobně zaměřený web, který dokázal, že bez zbytečných flashových vycpávek lze byty či prostory nabízet důstojněji a přehledněji ( Výhledy Lhotka II ).

Nejsem nijak zásadním odpůrcem Flashe a chápu jeho použití tam, kde má smysl a nějaký praktický přínos pro návštěvníka webu. Ale proč Flash tady, když totéž lze jednoduše a rychleji vyrobit v HTML ?

Škoda promarněné šance, mohl to být moc hezký webík.
bandita99
Profil *
Plaváček
Asi kvoli tomu, ze zhruba 3500 slovakov na tento web malo iny nazor - vyhral sutaz o naj web jedneho mesiaca :) ... ale je to tvoj nazor ...
Petra z Votic
Profil *
Nelze než souhlasit s Plaváčikom. O tom, že Flash není vhodný k vytváření celých webových prezentací již bylo napsáno dost !!!

Jde o to, že se tvůj web třeba líbil 3500 slovákům, ale dalších 20 000 si ho ani nemohlo prohlédnout /nemají Flash player, mají pomalé připojení, nemožnost zvětšit si písmo, atd...


Jinak co se Flashe týká je to pěkná práce, ale .....
bandita99
Profil *
Flashista bojuje ako sa len da :-) ... proti HTML ...... u dalsieho projektu je to inak ... prave ho dokoncievam ...
Petra z Votic
Profil *
Tak zkus XHTML :))
bandita99
Profil *
Zijem iba s flash+php+sql :-)
japlavaren
Profil
OK, ale ľudia na obrázku sú trochu umelí. Ale dá sa to prežiť. SUPER
Mistr
Profil
Když si otevřu něktrá okna (např. galerii s obrázky z probíhající výstavby), nenajdu v pravém horním rohu křížek na zavření okna. U popisu projektu tento křížek je.
cwoq
Profil
ale dalších 20 000 si ho ani nemohlo prohlédnout /nemají Flash player, mají pomalé připojení, nemožnost zvětšit si písmo, atd...
nemyslym že by to byla až taková většina
Anonymní
Profil *
[pre][/pre]
Boy
Profil
Prostě nádherný flash a to z jednoho jediného důvodu. Úplně mě dostal systém těch objednávek bytů. prostě jak se krásně proklikáš k tomu, co potřebuješ, nádhera. a všechno se to průběžně přenáší do levého sloupce. Super.. gratuluji.
_MaYo
Profil
VyVolené www.podvornice.sk heh :)

Neviem povedať, proste ak je to pekne hýbajúca sa flashovka s efektami tak som namäko :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0