Autor Zpráva
Black1101
Profil *
Nový slovenský zábavný internetový portál určený pre každú vekovú kategóriu. Stačí prísť zaregistrovať sa a BEZPLATNE využívať všetky naše služby, ktoré sa každým dnom rozvíjajú.

zabavaj-sa.sk
swetko
Profil
No fuj
keeehi
Profil
To je reklama či co? Ten text příspěvku tak vypadá. Prosba o názor na stránku se píše jinak.
Black1101
Profil *
to nie je žiadna reklama to je popis stránky a predsa je to vo fóre ,,Názor na stránku,, tak tu asi nechcem od teba názor na text príspevku nemyslíš?
swetko
Profil
Black1101:
No ja si myslím a určite nie som jediný že to je, alebo prinajmenšom vyzerá na prvý pohľad ako obyčajná reklama.

Ak to tak nebolo myslené urobíš najlepšie ak si zmeníš znenie príspevku.

Inak čo sa týka stránky. Nerozumiem načo je mi veľký oznam o tom že ste online, to je myslím jasné z toho že sa stránka načíta. Panely užívateľa na pravej strane sú neprehľadné, chýba margin a padding. Netuším čo na mnňa môže bliknúť, čo kliknúť. Ono tu podľa mňa platí "v jednoduchosti je krása".
Tomashek
Profil
K čemu je anketa, do které může člověk přispívat pouze po přihlášení? Imho anketa je o tom, že se chcete dozvědět názor od lidí čili vlastně Vám lidé dělají službu? Myslíte, že si člověk tu anketu tak moc chce vyplnit, že se zaregistruje, přihlásí a kdo ví co dále?
Některé stránky jsou úplně rozházené (SE témy)
Celkově se mně to nelíbí - působí to strašně přeplácaným dojmem.
shaggy
Profil
Black1101:
Nový slovenský zábavný internetový portál
Narozdiel od ostatných si nemyslím, že to je reklama, úplne súhlasím s tým čo si napísal - už dávno som sa tak nezabavil... bohužiaľ som sa nezabával na obsahu, ale na webe ako takom.

Čo je toto?
"One place with all fun."
Nejaký nepodarený slogan? Prečo nepíšeš po slovensky, okrem toho že ten slogan znie veľmi "zaujímavo", tak sa to nehodí na web, ktorý je v slovenčine. Podobne aj veľa slovensko-anglických textov pôsobí na stránke veľmi smiešne.

Čo tam máme hodnotiť? Väčšina obsahu sa mi nezobrazí bez registrácie a to čo sa mi zobrazí (vtipy) môžem nájsť na stovke iných webov.

Jediné čo môžem hodnotiť je dizajn - ten je zlý, rovnako ako obsah. Niektoré časti sú takmer neviditeľné (odkazy Registrácia/Prihlásenie) a celé to pôsobí nesúrodo, ako keby si dal dokopy 5 úplne odlišných stránok.
A kód... no k tomu sa radšej nebudem vyjadrovať, je to asi prvá stránka, na ktorej som videl 2x DOCTYPE a 4x tag HEAD
Miloš
Profil
Stránka má 2,1 mega. Jsi blázen? Už jen 800kilové pozadí je na zabití, o ostatním ani nemluvně.
Šlo by udělat, aby měla stránka max. 250 kilo? I to je moc, ale dá se to v dnešní době považovat za snesitelné.
Ofi
Profil
slepenec efektů a ne příliš ladících některých prvků, nepřehledné a nekontrastní. Něěkteré prvky jako např přihlašovací panel mi přijdou neúhledné bez okrajů nepěkné(nezarovnané prvky uvnitř). to sekundární menu je troufám si říct odpudivé a nevýrazné. Nutit lidi registrovat se(i když zdarma) považuji za další neuvážený krok. Nikdy bych se na takovou stránku nezaregistoval, protože bych nevěřil že za a) je bezpečná a za b) moje údaje neschramstne nějaká reklamní společnost a nezačne mě otravovat...
mckay
Profil
Black1101:
(1) Nevejde se to do okna 1024*768
(2) Stránka je datově nehorázná
(3) Nevím co vytknout dřív, je to humus humus, a ještě jednou humus
(4) Solidně se ten web rozpadá, zkusil bych ho na tvém místě trochu zcelit.
(5) Bodově: slabší 3/10
Petr ZZZ
Profil
"Pripravujeme..."
Lepší je urobiť a až potom oznámiť.

Na detaily aktualizací bych dal na úvodní stránce jen odkaz, detaily samotné na vlastní stránku.

Celkově mi to připadá přeplácané a trochu nepřehledné. Netagent a ranky jsou myslím dobří kandidáti na odstranění, řekl bych, že to zajímá mizivé procento návštěvníků.

Nelze změnit velikost písma – chyba!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0