Autor Zpráva
vasekcv
Profil
Stránka je věnovaná flash hrám. Budu moc rád za vaše názory a nápady na zlepšení. Pokud se najde nějaký nadšenec který mi pomůže se zlepšením a optimalizací stránek, rád to ocením. Odkaz na stránku zde http://www.ponorka.eu
johnl
Profil
1. Absence klikacího loga
2. Žádný hover efekt u vrchního menu
3. Proč máš dole tu vodu?
4. Ten info panel můžeš oddělat - myslím že lidi nechodí na tvoje stzránky aby se podívali jako mají IP
5. Musí být pod Návštěvní knihou tolik volného místa?
6. Je to nevalidní (což není chyba jen můj poznatek ;))

Moje hodnocení 7/10
pavuk
Profil
Při přejezdu myší přes položku "Plošinovky" a "Adventury"se díky hover efektu (zvětšení písma) odsune levý okno, a při přejezdu přes "Postřehové" se celý menu rozskáče jak koza.
Spodní část je příliš velká, ale naštěstí bych se tam podíval jen jednou, abych zjistil že tam není nic co by mě zajímalo.
Dál už jen jako [#2] v bodech 1) a 2).
Jinak mě osobně se to moc líbí, je to pro hry, a vypadá to hravě. Ale jak říkám, většinou se neshodnu s ostatníma, jsem málo nekompromisní :-)
johnl
Profil
pavuk:
Při přejezdu myší přes položku "Plošinovky" a "Adventury"se díky hover efektu (zvětšení písma) odsune levý okno, a při přejezdu přes "Postřehové" se celý menu rozskáče jak koza.

Jaký používáš prohlížeč, mě to v opeře a v mozille 3.5.7 jde normálně?
pavuk
Profil
Pardon, na to jsem zapomněl, FF 3.5.4 v rozlišení 1152x864, ostatní mi to nedělají (IE, Opera)
fuckin
Profil
vasekcv:
1. hover v menu se mně nelíbí
2. chybí mě hover u obrázků uprostřed a u navigace nahoře
3. nechápu kulaté obrázky vpravo

Jinak se mně to líbí. 80%
mckay
Profil
vasekcv:
je to jeden ze spousty webů s online hrami, vypadá to trochu americky (po vzoru americký stránek s online hrami), ale je to docela pěkné. 6/10.
vasekcv
Profil
pro všechny:
Co se týče klikacího loga tak není pouze u (indexu, chatu, odkazy, návštěvní kniha, podpořte nás a napište nám). U her již klikací logo normálně funguje viz odkaz. (http://www.ponorka.eu/html/akcni/stril/html/remake.htm). Dole mám vodu, protože k ponorce voda patří. 3. nechápu kulaté obrázky vpravo >> klasická ponorka má kulatá okna a já do nich vložil obrázky > chtěl jsem vhled stránky co nejvíce přiblížit názvu.
Homer
Profil
Připadá mi zbytečný info panel i statistika Toplist. Jinak se mi to líbí.
Sirius
Profil
- Hover efekt u horního menu úplně chybí, u levýho je šílenej - změna místa, který zabírá text (do jakýhokoliv směru) není dobrej hover efekt.
- Naprosto mi to jako celek nesedí dohromady. Pozadí, menu, ty dělící čáry, vlnky, všechno jakoby odjinud a spojený dohromady. Vektorový vlnky k "moderním menu" a do toho ty deset let staře vypadající čáry?
- Info panel? Myslím, že vím co mám za prohlížeč a OS... Toplist asi obyčejnýmu návštěvníkovi moc neřekne, ale nevadí mi tam. Za to ten zbytek.. Kdyby to aspoň sedělo nějak k sobě. Get Flash / Shockwave Player jsou užitečný odkazy, ale neobstaraj si dnešní prohlížeče stažení takovejch věcí bez větších zásahů uživatele? Kdyžtak to přesunout k jednotlivejm hrám.
- Je to nepřehledný. Kliknu na odkaz v menu (čehož si ani nemusím pořádně všimnout vzhledem k chybějícímu hoveru) a někam se dostanu. Ale jak zjistím, kde to jsem, mám někde možnost návratu na předchozí stránku? Koukat do adresního řádku / záhlaví prohlížeče není příjemný, nehledě na to, že při fullscreenu se to nedá zjistit vůbec. Možná drobečková navigace?
- Přijde mi, že je tam trochu moc reklam a nevhodně umístěných. Já osobně z takový stránky raději odejdu / pokusím se reklamy ignorovat - ani jedno není dobře.
- Kód jsem prolétl jen na rychlo, ale zahlídl jsem spoustu věcí co tam nemaj co dělat.. Duplicitní informace v head-části. <meta name="Robots" content="all,index,follow" /> tohle je tam taky zbytečný pokud vím. Keywords je až příliš - někde na Googlu pro webmastery jsem četl anglickou příručku ohledně SEO, člověk se tam dočte docela zajímavý věci, mohu doporučit k přečtení. A pryč s těma lomítkama u nepárovejch tagů.

Koukám, že poslední dobou se tu začalo hodnotit v % / na body. Tak teda za mne 40%. Když si budu chtít zahrát hru, asi se mi to povede, ale že by dostání se k ní byl nějak dobrej zážitek, to ne.

Držím palce, někdy si tam k vám skočím něco zahrát až se budu nudit. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0