Autor Zpráva
Študy
http://janvonka.cz/

Tak se do mě pusťte ;)
dík
Mistr
Študy:
(1) Hlavička je taková nějaká nemastná, neslaná. Celá tmavá, taková neuchopitelná.
(2) V patičce je vlevo nefunkční odkaz, resp. odkaz vedoucí na neexistující stránku.
(3) Chválím klikací logo. Co takhle doplnit v menu "funkci", aby bylo vidět, na které jeho položce jsem (tedy do které jeho části patří právě otevřená stránka)?
(4) Nenašel jsem kontakt. To je záměr?
(5) Ve stránce Reference si oprav překlep Tyto stránky vznikly za účelem sebe prezentace.
(6) Neudělat v Referencích odkazy i z náhledů úvodních stránek vytvořených webů?
(7) Proč u sekce O mně máš ikonku jílce meče?
Študy
Děkuji za kritiku a de se na to ;)
Miloš
Mistr:
(5) nejen slovo vznikly, ale i „dvojslovo“ sebe prezentace správně by snad mělo být jedno slovo – sebeprezentace, v horším by bylo snad možné použít prezentace sebe sama/samého.
mckay
Študy:
1) Přijde mi nelogické, proč máš u všech položek menu tématický obrázek a u O mně máš meč.
2) Je to trochu dost do tmavých barev
3) Ježci u pevnosti jsou dobrý :)
4) 7/10
Mistr
Miloš:
Pravda, to jsem přehlédl. Díky za upozornění.
pek
1) V patičce bych odkaz "Jan Vonka" směřoval na stránku "O mně" a zrušil odkaz na administraci.
2) Pozadí celé stránky bych udělal čistě bílé, bez obrázků. Ušetříš na velikosti stránky, působí to solidněji a celá stránka nebude tak temná.
3) Obrázek v hlavičce bych vyměnil za nadpis "Jan Vonka" - když už stránky vznikly za účelem sebe prezentace. Přeci jenom běžný uživatel netuší že web je česky pavučina a proto je tam ten pavouk :^)
4) Fotky jsou hezký.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0