Autor Zpráva
Flor
Profil *
Protože na http://www.flor.cz/ nabízím kurzy Photoshopu, tak i podle toho vypadá design (hodně efektů). Co na to říkáte? Předem díky.
Railbot
Profil
Jako celek se mi to celkem líbí.
sTeeVe
Profil
Je to pěkné, obzvláště oceňuji fotky HK na té mapce, některé vypadají vážně skvěle. Svůj účel to jistě splní, žádnou výraznější výtku nemám.
WertriK
Profil
Dobré, jednoduché, přehledné, jen pro mě je docela děsivá textura pod logem. Ale to je sujektivní.
Hezké fotky Hradce.

Chybí mi patička, myslím že je zvyklých dost lidí, že dole najdou mail, nebo odkaz na kontakt.
Přeci jen si prohlédnou práci, výtvory a tak by se kontakt v patičce hodil.
Petr ZZZ
Profil
Tolik dobrých fotek pohromadě není vidět často a taky jinak se mi tvůj web fakt líbí. Snad jen pár drobností: Nápis Ovládněte kouzla... v hlavičce je nad neklidným pozadím, sice překvapivě dobře čitelný, ale přece jen je to text nad neklidným pozadím. U těch fotek z Hradce Kr. mi chvíli trvalo, než jsem zjistil, jak se dostanu z jednotlivé fotky zase na tu mapku. Taky náhledy fotek chybí. Kdybych se chtěl po týdnu podívat zase na nějakou fotku, kterou jsem si zapamatoval, musel bych ji velmi zdlouhavě hledat. Na úvodní stránce očividně nesouhlasí některé alty (např. Hradec - hučák nebo deformování je i u fotek, kam asi nepatří). Navigace a architektura webu by se dala zdokonalit, jednou nebo dvakrát jsem se dostal někam, kde už jsem byl, aniž bych to čekal. Chválím grafické zpracování a možnost zvolit si velikost písma. Celkový dojem ale opravdu dost dobrý.
Miloš
Profil
1) Postrádám :hover odkazů (jenom properuna prosím, aby to nebylo samotné text-decoration:none).
2) Připadá mi to hodně nahuštěné. Co mírně zvýšit hodnotu line-height?
3) Přidal bych pár <hr> s display:none – v případě načtení bez CSS výrazně zpřehlední stránku.
4) Pouvažoval bych o tiskovém stylu (media="print") – vynechat obří hlavičku a navigaci, zvolit patkový font…

Jinak se mi to dost líbí.
Martin Maňaska
Profil
Celkový dojem je výborný. Barevné ladění mne zaujalo a po projetí jsem dostal chuť se kurzu zúčastnit, takže svůj účel stránky jednoznačně plní.
Příliš se mi nelíbí použité písmo v logu "flor", ale to bude zřejmě značně individuální. Naopak pozadí v logu mi vůbec nevadí, takže jak píše WertriK, je to záležitost značně subjektivní.
Flor
Profil *
Díky za všem za komentáře, jsem rád, že to působí vesměs dobře. Patičku ještě dodělám, je fakt, že by tam být měla. Alty jsem už opravil, to je tak, když se klonuje kód :). :hover u odkazů a print styl by taky nemusel být špatný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0