Autor Zpráva
virgo86
Profil
zdravím tak prosím ohodnoďte webdesing těchto dvou stránek který je lepší včem pokračovat, nejde mi o funkčnost a detaily jako např. popisky jen vzhled:
1 návrh. index.php < pouze na odladěno na IE
2 navrh
Napište který je lepší popřipadě co změnit a menu u druhe verze není hotové. Hlavně žádné hrozné kritiky nejsem profesionalní webdesinger. díky za každou připomínku
Hitman
Profil
Oba dva vzhledy působí velmi amatérsky, pokud bych měl vybrat ten lepší, byla by to varianta č. 2.
Miloš
Profil
Ladit prmnárně pro IE se všemi jeho chybami (obzvlášť když je to ladění metodou pokus/omyl) je ztráta času.
Mimochodem doména virgonet.cz – to bude asi něco o panenství, ne? ;-)
kazlik
Profil
2. návrh je lepší :)
mckay
Profil
virgo86:
Nevím, nevím, který je lepší. Ten první se mi rozpadá a ten druhý se mi moc nelíbí, možná bych doporučil méně obdélníkové tvary a použít trochu grafických podkladů. V tom prvním navíc nefunguje menu.
virgo86
Profil
Miloš:
Ladit prmnárně pro IE se všemi jeho chybami (obzvlášť když je to ladění metodou pokus/omyl) je ztráta času.
Já to tak ladil u prvni verze teď už se snažím ladit jeden css soubor na všechny prohližeče.

Mimochodem doména virgonet.cz – to bude asi něco o panenství, ne? ;-)
není to panenský server:) ale je pravda že virgo je panna ale ne taková jakou máš určitě ty na mysli

mckay:
Ten první se mi rozpadá
ASI proto že jsi se nekoukal v IE

možná bych doporučil méně obdélníkové tvary
o to se tedy budu snažit dál trochu tu grafiku vylepšit
Hitman:
Oba dva vzhledy působí velmi amatérsky
Já jsem amater spíše nemám dostatečnou inspiracina grafiku

ALL : Tak děkuji za názory pokusím se udělat další variantu.. Neznáte nějaký grafický program který je free?
mckay
Profil
virgo86:
ASI proto že jsi se nekoukal v IE
Myslíš si že snad používám takovou vykopávku jako je IE. Používám Operu.
Martin Maňaska
Profil
virgo86:
Neznáte nějaký grafický program který je free?

Co třeba GIMP?
virgo86
Profil
mckay:
Myslíš si že snad používám takovou vykopávku jako je IE. Používám Operu
sry já taky nepouživám IE ale většíná uživatelů ano. proto jsem to nejprve odladil na IE a na FF zvlášť soubor .css

Martin Maňaska:
Co třeba GIMP?
mrknu na to dík
Taurus
Profil
virgo86:
Máš mylné informace. IE a FF jsou si procentuálně podobné. Asi dva lidi z pěti neřešíš, což není dobré.
mckay
Profil
virgo86:
já taky nepouživám IE ale většíná uživatelů ano.
Ale tady si na specializovaném diskusním fóru - měl by si předpokládat, že tu lidé používají modernější prohlížeče.:)
Miloš
Profil
mckay:
měl by si předpokládat, že tu lidé používají modernější prohlížeče.
Pitomost – pokud to někdo s webdesignem myslí vážně, musí brát v potaz všechny významné prohlížeče a ladit pro ně pro všechny. Je zcela irelevantní, který prohlížeč kdo z nás preferuje.
Podle dnešní statistiky to jsou geckové prohlížeče (40 %), IE 8 (20 %), IE 7 (15 %), IE 6 (9,5 %), WebKit (7 %) a Opera (6,8 %).
ivzez
Profil
Záleží na tom, co od grafického programu očekáváte. Mně se osvědčuje PhotoFiltre, který je do verze 6.2.3 zdarma. Pozdější verze už jsou placené, ale lze si stáhnout např. PhotoFiltreStudio 10 na vyzkoušení (na 30 dnů).

Prohlížeče:
Statistiky zastoupení prohlížečů jsou věc jedna a prohlížeče, použivané cílovou skupinou návštěvníků, věc druhá. To znamená, že pravdu můžete mít oba. (Podle statistik má MSIE 6 zastoupení cca 6%, ale můj blog navštěvují uživatelé s MSIE 6 v 15 až 18%.)

Web se mi vůbec nelíbí, což je dáno hlavně barvami - nemám ráda modrou a zvolené odstíny oranžové mi k ní "neladí". Líbí se mi "strojové" písmo v hlavičce. Obojí je můj subjektivní dojem, řada lidí bude mít dojem jiný.

Kód:
Přestože jde o návrh, bylo by rozumné si od začátku ohlídat, aby se někde neopakoval jeden identifikátor ("id diodalogin" - tady byste měl použít třídu), a členit text sémanticky - nevkládat text jenom do divu (zkušenost - chyby se později špatně hledají a odstraňují.)
virgo86
Profil
Taurus:
Máš mylné informace. IE a FF jsou si procentuálně podobné. Asi dva lidi z pěti neřešíš, což není dobré.
Znovu opakuji řeším ale ty stránky které tvořím budou ve finale na jinem serveru tato verze tam je vlastně jenom pro mé potřeby. nikde kromě této diskuze tento odkaz nepublikuji.
virgo86
Profil
zatím děkuji za rady pokouším se tedy ve vzhledu pokračovat a zlepšovat
Dandys2012
Profil *
Úvodní stránka s emi líbí, ta je super.. jednoduchá, přehledná a design jedinečnej.

Ale na něco kliknu a celý se to rozhází, nic nesedí jak má, barvy sou otřesný..
naromax
Profil *
Ty jo to je zajímaví
http://firma.virgonet.cz/ .
Už si tam někdo nechal udělat stránku (nic ve zlim)?????

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0