Autor Zpráva
jeronymp
Profil
Chtěl bych tak nějak zhodnotit tyhle stránky.
Hlavně design a taky SEO optimalizaci, děkuji
http://www.svatebni-video-kameraman.cz/
mckay
Profil
jeronymp:
(1) Vypadá to dost profesionálně, obrázky jsou opravdu pěkné
(2) Možná že je ta doména hodně SEOistická, ale rozhodně není snadno zapamatovatelná a krátká.
(3) Celkový dojem je ale dobrý 8/10.
Smokie
Profil
Také se mi to docela líbí, jen ten název domény nad headerem ve mě budí dojem, že se jedná o reklamu na jiný web (jako bývají reklamy na ic.cz)
Jo ještě bych možná popřemýšlel o nahození ukázek na nějaký youtube nebo podobně, sice se ztratí dojem kvality snímku, ale když bude mít klient možnost podívat se na záběry zhruba na YT a potom ke stažení ve vyšší kvalitě... Takto se na to podle mě podívá víc lidí :)
pek
Profil
Mě to přijde dost podezřelá stránka. Chybí na ní kontakt, adresa, telefonní číslo nebo alespoň jméno kameramana. Taky tam není ani náznak ceny. A když si vypnu kaskádové styly vyskočí na mě spousta seo-nesmyslů. Fuj.
mattyZEM
Profil
K formuláři:

Design: hnus;
Ochrana: ujde, nastav si preg_match u e-mailu, je to hrůza.
Odešlu formulář => můžu dávat F5 a zaspamuju ti e-mail tak, že ani nelogneš ;-)

Celkově:
Vzhled podlě mně moc přeplácaný. Používej méně obrázků.
Doména dlouhá, složitá

6/10
Miloš
Profil
jeronymp:
4) <title> je možná optimalizovaný pro vyhledávače, ale není optimalizovaný pro lidi.
5) Proč vede úvodní stránka na svatebni_video.html?
6) Vyzkoušel jsem stránku index.html, ale je nějak divně zacyklená
KGW
Profil
PRASEO?
Flor.cz
Profil *
Seo je fakt humus, tohle spis webu uskodi, nez pomuze, vyhledavace to penalizuji, v lepsim pripade ignoruji:
<h2>Svatební video</h2> <h3>Svatební video</h3>
<h2>Svatební video</h2> <h3>Svatební video</h3>
<h2>Svatební videozáznam</h2> <h3>Svatební videozáznam</h3>
<h2>Svatební kytice</h2> <h3>Svatební kytice</h3>

web by se mel predevsim orientovat na zakazniky ne vyhledavac, URL svatebni-video-kameraman.cz je fakt silenost a velka chyba z hlediska brandingu, takovou adresu si nikdo nezapamatuje a ani se nebude lidem chtit opisovat treba z vizitky.

To ze neni uveden kontakt, pusobi znacne neduveryhodne, kdo by si chtel objednavat sluzby u anonyma. Tusim, ze za neuvedeni kontaktu a IC na prodejnim webu hrozi postih od zivnostenskeho uradu.

Design se mi vcelku libi, pusobi trochu kycovite, ale to k svatbam patri.
blizzboz
Profil
mne osobne sa stránka veľmi páči, ale ten kontakt by tam mal byť uvedený neviem ako je to v cz ale na slovensku musí byť podľa zákona v kontakte uvedené:

Miesto podnikania, Adresa prevádzky, Obchodné meno, IČO, DIČ / IČ DPH, Štatutárny orgán, konateľ, Obchodný register / miesto zápisu (Vložka číslo)
blizzboz
Profil
ale na druhej strane ty ako webdesignér / kóder nie si zodpovedný za to aké podklady ti klient poskytol.
ivzez
Profil
blizzboz:
ale na druhej strane ty ako webdesignér / kóder nie si zodpovedný za to aké podklady ti klient poskytol
To je sice pravda, ale za nesémantický kód se spoustou skrytých odkazů na "výměnu odkazů", různé katalogy apod. ano.

Grafický vzhled působí profesionálně, kód vůbec. Pochybuji, že si "svatebni-video-kameraman" přál do kódu zahrnout odkazy na tvorbu webu, internetový portál, katalogy ...
Plaváček
Profil
jeronymp:

Design jakžtakž ujde, chybějící kontakty a doménový název zavánějící SEO spamem už méně. Skryté odkazy vedoucí ještě navíc na pochybné služby typu Pagerank.cz a skryté nadpisy opakující stále dokola stejný název jsou věci, které nepatří do seriozní webové stránky a je pouze otázkou času, kdy na to vyhledávače přijdou a pošlou web tam, kam patří. Na digitální hřbitov.

Mimochodem, tohle ti poradil nějaký SEO odborník?

<h2>Svatební video</h2>
<h3>Svatební video</h3>
<h2>Svatební video</h2> 
<h3>Svatební video</h3>
<h2>Svatební videozáznam</h2> 
<h3>Svatební videozáznam</h3>
<h2>Svatební kytice</h2> 
<h3>Svatební kytice</h3>
<h2>Svatební šaty</h2> 
<h3>Svatební šaty</h3>
<h2>Svatební video</h2>
<h3>Svatební video</h3>
<h2>Svatební kmeraman</h2>
<h3>Svatební kameraman</h3>
<h2>Svatební kmeraman</h2>
<h3>Svatební kameraman</h3>
jeronymp
Profil
Abych pravdu řekl, adresa tohoto webu je především pro vyhledávače. Tento web se zkrátka musí protlačit na přední strany vyhledávačů, jinak nemá smysl. Jestli bude na 2. stránce už je to zkrátka blbé. Proto zkouším co nejlepší SEO optimalizaci.
Pokud byste mi někdo poradil jak jinak na to, tak budu velice rád.
Miloš
Profil
jeronymp:
Proto zkouším co nejlepší SEO optimalizaci
ale dopouštíš se naprostých prasáren.
Flor.cz
Profil *
takhle se fakt SEO nedělá, tím si nepomůžeš, právě naopak. Něco si o tom nastuduj, zdrojů je víc než dost
Miloš
Profil
Přinejmenším http://seo.jasminka.cz/
Taurus
Profil
jeronymp:
Zeptej se vyhledávačů, když je to hlavně pro ně... :-)

Naštěstí, jak řekl Plaváček, takové stránky budou penalizované, paradoxně si ubližuješ. Co teprv, kdy na tvůj web vejde někdo hendikepovaný... Chudák.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0