Autor Zpráva
Houba77@seznam.cz
Profil *
Tak mě strhejte ;-) samouka ;-)
http://valentovi.net
Houba77@seznam.cz
Profil *
[#1] přivítám i rady a doporučení,tak směle do mě ;-) díky
ivzez
Profil
Stránky jsou určeny Vám nebo návštěvníkům? Předpokládám, že návštěvníkům - proč jim určujete, čím mají Váš web prohlížet ("PostcardViewer requires Macromedia Flas")? Co znamená "Flas"?

A teď vážně:
používáte dvě zastaralé/nedoporučované metody - rámce a tabulkový layout. Myslím, že by jak text tak fotogalerie šlo vytvořit lépe.
houba77@seznam.cz
Profil *
[#3] ivzez
Jo jo,zastaralosti html i frame a tabulek jsem si vědom,bohužel u nich však moje schopnosti prozatím končí.Jelikož stránky nejsou ve finále,bude se to dost měnit,proto frame.Zkoušel jsem různé admin systémy,ale žádný nebyl podle mých představ,a nebo jsem ho neuměl vyzdobit k obrazu svému :-( Pokud znáte někdo něco s galerií,co by přibližně vystihlo nynejší strukturu,budu vděčný.
ivzez
Profil
Tak se podívejme na úvodní stránku.

Hlavní obsah by přece vůbec nemusel být v tabulce. Stačilo by použít sémantický kód - tedy nadpisy růzmé úrovně a odstavce. Vy máte text v jednom odstavci, který občas zalomíte řádkovým zlomem. Lépe se čtou texty členěné po cca 5 až 7 (podle délky) větách do odstavců.

Zkuste pro začátek podívat na:

Sěmantiku: http://www.semantika.name
HTML: http://www.jakpsatweb.cz/html
CSS: http://www.jakpsatweb.cz/css

K redakčním systémům: Řada z nich inzeruje, jak jsou snadné, že člověk nemusí znát HTML ani CSS apod. Chcete-li ale s CMS dosáhnout slušného webu, je dobré znát alespoň základy, vědět (nebo mít aspoň představu), jak co funguje. :-)

Poznámka: Ke galerii Vám neřeknu nic, protože se mi prostě neotevře. (Flashplayer nepoužívám).
ivzez
Profil
houba77@seznam.cz:
Ještě mne napadá možnost vyzkoušet blogovací systémy, eStránky, Webnode apod. Většinou mívají k dispozici i galerii. Mně asi nejvíc vyhovuje Bloguje.cz, protože tam si mohu vytvořit šablonu vlastní, nebo upravovat kód podle potřeb. U ostatních systémů jsou tyto možnosti dosti omezené.
houba77@seznam.cz
Profil *
[#6] ivzez
Problem je ten,ze webhosting je jen na 20MB,tzn.fotky se mi tam nevejdou.a nepodporuje mysql. Další nápad?
ivzez
Profil
houba77@seznam.cz:
Umístit fotky na nějaký freehosting a linkovat je by nepomohlo?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0