Autor Zpráva
specnatz
Profil
Dobrý večer. Stránky jseu dělané přes rozhraní blog.cz Umím sice už i html a i něco z php, ale zatím mi toto vyhovuje. Stránka je primárně zaměřená na hru Operace Flashpoint od Bohemia Interactive. Zajímal by mě váš názor na desing, grafickou úpravu a možná i na obsah. Děkuji

http://ofpkomunita.blog.cz/
mattyZEM
Profil
Blog? Tam nejdu, za nic.

Dodej do textu odkaz, aby člověk mohl kliknout a nemusel ho kopírovat z názvu tématu.
Taurus
Profil
specnatz:
Pokud bys byl soudný, tak se na design neptáš. Pod odkazem se skrývá jen text na stránce a v pravo je blok s jinou barvou pozadí.
Hitman
Profil
Odkaz

I vzhledu se opravdu moc mluvit nedá, chválím klikací logo.

//mattyZEM - aha, díky.
mattyZEM
Profil
Hitman: musíš dát http://
ivzez
Profil
Jogurtová dresinky mám docela ráda. Nechápu ale, co hledají tady. :-)

Nechapu ani, k čemu Vám bude kritika cizí práce. Köd je původní od Blog.cz, jediné, co je Vaše, je obrázek v záhlaví. Ten chcete zkritizovat?
specnatz
Profil
Zajímal mě jen Váš názor na barevné sladění webu a celkový dojem z něj. Strávil jsem u něj opravdu moře času. Schválně jaký tank je na titulním obrázku?
Hitman
Profil
specnatz:
Schválně jaký tank je na titulním obrázku?

Opravdu jsi se svými dotazi stále mimo zaměření diskuse :-).

Navíc když je na obrázku jen polovina, v malém rozlišení a překrytá textem, špatně se to poznává...T-34 bych tipoval.
specnatz
Profil
:D Cože T-34 s laserovým zaměřovačem?! Na obrázku je nejnovější T-90, screen vytvořen ve hře arma2. Doporučuji všem military fandům.
SwimX
Profil
specnatz:
úžasné, zjistil jsem jaký tank tam máš.

a jinak: web je na 100% šířky což při FULL HD rozlišení je fakt paráda. (ironie)
menu v pravo není pěkné, jen textové
barevná sladěnost? je to celé bílé, krom těch dvou arevných obdélníků, takže koukat se na to dá, z pohledu barev, ale jinak..
bliká na mě reklama
Sakra já sem dobrej. Já sem tak dobrej!
supr vědět to.

celkový dojem 0,5/10 protože podle mě jediné co tam bylo nutné udělat, bylo naklikat obsah.
specnatz
Profil
"A dalších pár bastardů je v pekle. Sakra já sem dobrej. Já sem tak dobrej!"
Je legendární hláška Iana Gastovského z Operace Flashpoint. To by měl vědět každý IT profík.
SwimX
Profil
specnatz:
jistě, to s programováním velmi souvisí. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0