Autor Zpráva
Roman Macek
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych vás požádat, aby jste mrkli na web http://www.avarom.com/ a sdělili mi své dojmy a pojmy.
Smysl webu je založen na přehledu firem v ČR a možnost ke každé firmě sělit své osobní poznatky a zkušenosti.
Seznam firem se neustále doplňuje. Zároveň budou neustále doplňovány a rozšiřovány i informace, které je možno
ohledně firem získat a které mohou usnadnit rozhodování zákazníků, jestli s danou firmou navázat spolupráci, nebo přejít ke konkurenci.

Děkuji za vaše názory a poznatky

Macek Roman
Zdenek H.
Profil *
Design se mi docela zamlouvá. Jednoduchý , přehledný a účelný.
Ohledně funkčnosti mám připomínky:
- pod Operou se mi vzhed chová trošku divně. Zkontroluj si to !!
- záznam k firmě ti teď může zadávat každý. Není tam žádná kontrola na vícenásobné zadávání.
- je tam doopravdy jen pár firerm. Pokud budou doplňovány, tak je to OK. Pokud ne, tak je web KO.
- ostatní připomínky ti pošlu na e-mail, který je zadaný na těchto stránkách
Pokud bude tento web neustále udržován a doplňován, tak je dost dobrej.
Zdeněk H.

Moderátor Chamurappi: Příspěvky [#1] a [#2] jsou poslány ze stejné IP adresy.
Taurus
Profil
Není to vyrovnané, opticky rozdělené do souvisejících bloků => naprosto nepřehledné.

Seznam s městy není dobře udělaný. Člověk, než se tam najde... Běžní lidé nepoužijí klávesnici, ale budou chudáci rolovat. Dobré je roztřízení podle krajů, okresů, ajánevímco. Anebo postupné upřesňování. Ale takto je to nesmysl. A co tam dělá pod Boskovicema Bosna a Hercegovina? :-)
Pavlis77
Profil *
Dole ten popis data je nejaky divny rok, asi preklep. A v Googlu chrome jsou nektere texty pres sebe.
Roman Macek
Profil *
se vzhledem se ještě poperu a vylepším to.
Bohužel musím uznat že v tomto máte pravdu.

R.
Dandys2012
Profil *
Taky mě to příde dost nepřehledný a nepodařilo se mi vyhledat jedinou firmu..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0