Autor Zpráva
Cup
Profil
www.ksr-recice.cz/
Pietro
Profil
Není to úplně zhodnocení, ale malá rada: pojmenuj si css_img/banner.jpg jinak, protože mi ho filtr reklam nenechal zobrazit.
Cup
Profil
jakože stačí jiný název? třeba hlavicka.jpg?
Cup
Profil
je to jako head.jpg snad to pujde :)
Mistr
Profil
Cup:
Nevím, do jaké míry můžeš ovlivňovat text na webu, ale rád bych upozornil na pravopisnou chybu ve větě z titulní stránky: Již v minulosti jsme podnikli několik dobrodružných akcí, které směřovali zejména na sever do Norska a Itálie. Místo slova směřovali má být směřovaly.

Není možné ve stránce Členi také udělat zvětšující se fotografie (tedy reagující na kliknutí)? Navíc bych sekci z Členi přejmenoval na Členové. Navíc výraz Členi je velmi podobný se slovem Čtení.
Cup
Profil
všechno upraveno, až na to zvětšování náhledových fotek, zákazník to nechtěl a já k tomu také moc nevidím důvod. Jinak díky
Dandys2012
Profil *
Mě se to líbí !
pavuk
Profil
Mně se ten web líbí taky, je jednoduchej, dobře čitelnej, příjemnej, sice málo obsahu ale o to víc fotek, co mně ale podvědomě strašně rozčiluje a chvíli mi trvalo než jsem na to přišel, jsou vlnky na spodní hraně pozadí nadpisů... Něco mi tam vadilo než jsem si všiml, že jsou absolutně nelogický, takhle spíš naznačujou profil dna nebo vytváří dojem, že je to markýza nad zahrádkou hospody.
Pokud by byly barvy obráceně, tozn. celý pozadí modrý a pozadí nadpisů šedý, pak by to logiku mělo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0