Autor Zpráva
fikus
Profil *
Prosím o kritiku nového designu: www.svatebniatelier.cz/
Díky za všechny názory.
Dandys2012
Profil *
Moc pěkný !

Jen mezi uživatelskym jménem a heslem bych nechal mezeru.
Dandys2012
Profil *
A nikde nemůžu najít registraci.
lukigod
Profil
fajn, ale na první klik co jsem udělal na stránce mě zarazilo, že mě to otevřelo nové okno jiného webu - mia solano (a tam už jsem zůstal, je tam hezky :o))
takže bych radil přidat k tlačítku "zobrazit kolekci" nějaký obrázek, že mě to přesune na jiný web.
Smokie
Profil
konečně je tu ke zkritizování něco, co vypadá jako ze současnosti :)
od menu dolů se mi to líbí moc, ta hlavička ale není moc dobře vymyšlená, ty kontaktní údaje mě tam ruší a ten formulář nemá nedrží basu se stylem obsahu (=má moc klasický vzhled)
jo a té nevěstě bych rozhodně neskovával ten kousek hlavy :)
+ to logo není moc originální
fikus
Profil *
Dandys2012:
A nikde nemůžu najít registraci.
Ta tam není, prozatím je jen pro vracející se zákazníky - současně s potvrzením o prvním nákupu dostanou přihlašovací údaje, aby napříště nemuseli vyplňovat fakturační a doručovací údaje.
fikus
Profil *
Smokie:
víceméně se všemi připomínkami souhlasím:), je třeba to ještě dopilovat.
Kontaktní údaje mě taky ruší, na druhou stranu myslím, že jsou tam celkem prakticky umístěny.
Taurus
Profil
fikus:
Moc hezká práce :-) doplním pár věcí. Nikdy neměň velikost obrázků pomocí html, vypl jsem styly a čučel. Při rozkliknutí menu se stává obsah lehce nepřehledným, chce to dobře odsazovat a opticky dělit bloky. V patičce angličtinu vyhoď. V IE6 je nalepená na spodek. Poladil bych tiskový styl, je to otázka chvilky. Hlavičku by bylo fakt vhodné vylepšit, máš na to šikovné ruce... Kontakty můžeš přehodit do patičky vlevo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0