Autor Zpráva
martymaker
Profil
Ahoj, napiste nazory na stranky, grafiku i myslenku produktu. Dikec M.

http://www.cestujlevneji.cz
Railbot
Profil
Grafika poměrně sterilní, krom loga nic nesignalizuje o čem by web mohl být. Příliš oranžové.

- je to český web, tak proč je tam položka Home
- text-shadow je asi cool, ale jeho použití bych zvážil. Odkazy v patičce se docela špatně čtou

Myšlenka, nic nového pod sluncem, roky existují podobné zaběhnuté weby. Každopádně ty nemají registraci, síť přátel, tento systém bude asi propracovanější.
martymaker
Profil
díky, moc za rady a hodnoceni;)

Ps: Home predelano na domů:)

M.
Dandys2012
Profil *
Mě se ten design docela líbí.
martymaker
Profil
Díky za názor;).. M.
Mistr
Profil
martymaker:
(1) S ohledem na statičnost textu na webu, prosím, zajisti, aby se předložky typu "s", "v", "z" apod. nezobrazovaly na koncích řádků. Mám teď na mysli například stránku První kroky a tamní text Pokud se rozhodnete funkce přátelství s (...).
(2) Je vhodné jednotlivé podstránky od sebe vzájemně odlišit i v titulku stránky (tag TITLE v části HEAD).
(3) Ve stránce Registrace ještě dopřeložte z angličtiny část podmínek užívání nabízené služby.
(4) Nejsem přihlášen a na úvodní stránce klepu v patičce na odkazy # Aktuální nabídka cest a Profily uživatelů a přitom se se stránkou neděje vůbec nic. Může mne klidně napadnout, že to tedy pravděpodobně máte nějaké rozbité...
martymaker
Profil
Ok, dekuji moc za cenné rady;)
M.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0