Autor Zpráva
muco
Profil *
Dobry den, poprosil by som vas o kritiku tohto designu, s tym som sa aj natrapil a myslim si, ze je to vytvor, ktory za nieco stoji, som zvedavi, ci je to iba môj nazor, preto by som vas ziadal brutalnu kritiku.. klik
dobi
Profil
Jedním slovem - Fujtajbl a navíc nedokončený, tedy spíše to ani nemám cenu dokončovat.
Chtělo by to více sebkritiky.

Zkus si projed pár webových galerií.
Chamurappi
Profil
Reaguji na muca:
Mícháš dohromady hromadu nápadů, z nichž některé nejsou špatné, ale jiné jsou docela ošklivé (černožlutá část s textem, překrytí zeleného kopce modrým menu, ta zeleně obtáhnutá tráva).


Reaguji na dobiho:
Jedním slovem - Fujtajbl
Jednoslovná hodnocení zde nejsou vítána.
Projet se píše s T.
muco
Profil *
Chamurappi:
dakujem, a co myslis, ak by som vsetko vymazal okrem headeru a prispôsobil by som to podla toho, alebo mam zacat uplne od znova?
dobi
Profil
Chamurappi:
Projet se píše s T.
Ano, vím. Překlep v zápalu psaní.

Tak jo, rozepíší se.

Grafika je celkem ošklivá, barvy určitě změnit. V headeru nechápu písmena "B n M". Pokud to mělo být logo, vůbec se nezdařilo.
Ten obsah naprosto katastrofální. S obsahem si vyhraj ze všeho nejvíce, ten může celý web, ať již dobrý, poslat ke dnu.
Ono tady ani není moc, co kritizovat, jelikož je to špatně celé a hlavně působí to ošklivým dojmem.

Určitě začít znovu, projdi webové galerie. Doporučuji než začínat svou orginální stránku, inspirovat se hodně u jiných webů, pochytit od nich rozložení prvků, grafické prvky, typografii. Pro začátky je to nejspíše nejlepší rada, kterou ti teď povím.
Poté až budeš dělat opět svůj web, zkus si nejprve načrtnout na papír, co kde bude, jelikož zde je to jen naházené, jak tě to zrovna napadlo, a to obvykle nekončí dobře.
Sirius
Profil
Není to ucelený, je tam hodně různejch prvků, který spolu vůbec nesouvisí (nebo mi to uniklo?). Něco je imho úplně nepoužitelnýho, např. ty světlý fleky á la sprej z malování. Vybrat si určitej styl a toho se držet, teda aspoň co se jednoho projektu týče. :)
muco
Profil *
Dakujem vam velmi pekne, ano mate velku pravdu , a toto je samozrejme skuska :) ae velmi mi pomahaju taketo komenty ako ste mi dali prave vy :-) nieco si nacrtnem a skusim spravit tak, ze budem napodobnovat nejaky uz existujúci design :-)
naromax
Profil *
Hele ,tady všichni všem jen nadávaj ,vždť je to docela pěkné ,a navíc já kdybych na takoví web přišel ,tak by mě zajímal hlavně obsah ...
dobi
Profil
naromax:
Hele ,tady všichni všem jen nadávaj ,vždť je to docela pěkné ,a navíc já kdybych na takoví web přišel ,tak by mě zajímal hlavně obsah ...

Promiň, ale někdy je prostě upřímnost nejlepší možná rada. My mu nenadávali, mu jen upřímně radili, aby příští designy byly jen a jen hezčí.
Pokud se ti to zdá pěkné, tím nijak nechci ztrapňovta MUCA ;-), měl by sis pořídit brýle.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0