Autor Zpráva
naromax
Profil *
Mohli byste řící svůj názor na moji stránku http://sukovanej.ic.cz/ ???
Na ten login se ani nedívejte ,jen to napíše že jste přihlášení a nic ,zatím na tom pracuju .

Díky
Petr ZZZ
Protože s kouřením jsem přestal, když mi bylo sedum (vím, že někdo nedokáže přestat ani v patnácti) a považuji tabák za metlu lidstva, nelíbí se mi, že smajlík má v hubě cigáro. Kromě toho nemá čisté okraje.

Líbí se mi barevné řešení webu a přehlednost, ještě to chce naplnit nějakým obsahem, zatím tam toho moc není. Logo i nadpis jsou pregnantní, jednoduché, snadno zapamatovatelné, líbí se mi (až na to cigáro teda). Tu doménu bych ti doporučoval co nejrychleji zaregistrovat (bez toho ic), než ti ji někdo vyfoukne. Je vtipná, dostatečně krátká, snadno zapamatovatelná, bez diakritiky a má vazbu ke tvému jménu, lepší tak honem nevymyslíš.

Pokud ty schody v menu jsou schválně, tak ok, jinak to chce řešit.

Odstranil bych hrubky (např. zvírazňuje syntaxe, brrrrrhuhu!); mezera se píše za čárkou, ne před ní.

Místo bílého pozadí bych udělal nějaké to pískové, bude to příjemnější pro oči a bude to líp ladit s celkem webu. Možná se ještě zamyslet nad typem fontu.

Chceš-li být nalezitelný (možná nechceš, vzhledem k zamýšlené registraci, což by byla škoda), přečti si něco o SEO (např. weblog | home v titulku není to pravé ořechové).

Celkově se mi to líbí, pokračuj!
naromax
Profil *
Moc děkuju ,za ty hrubky se omlouvám ,pokusím se to odstranit, ale to jsem celej já,a věřili byste že mám z ČJ ža 1??
To bílé pozadí,taky jsem nad tím přemýšlel ,a asi to udělám nějakou tou pískouvou .Nemáte někdo zkušenosti s parkováním domén???

A samozdřejmě obsah bude přibívat, protože dnes byl web založen,tj. asi před 3hod.....

A ještě mám dotaz na ty schody...já u sebe (mozzila) to mám tak že to je pod tou žlutou lajnou...ale jestli tam vidíš nějaké schody ,tak to je problém,to budu muset vyřešit

Moderátor Joker: 3 příspěvky v rozmezí 6 minut sloučeny do jednoho
mattyZEM
naromax:
samozdřejmě
já,a věřili byste že mám z ČJ ža 1??

To asi ne, jelikož čárka se dává za mezeru, a to první slovo se píše "samozřejmě" :P

Jinak ke stránce: Jde vidět že nejsi profík, ale mě se to celkem líbí :)
naromax
Profil *
No jo,tak co já jsem se dozvěděl že nějaké html a CSS existuje před 5 měsíci....a to mi trvalo než jsem přišel na že se to má pomocí ftp dát na nějaký server ,hmm....to teda bylo trapný....

Moderátor Joker: Omezil jsem "hmm" na dvě "m", tři přivolávají moderátory. Když už mě to přivolalo, poslučoval jsem vícenásobné příspěvky :-)
mattyZEM
Ne, já nemluvím o žádném html či css, ale o designu :)

Nemůže se to srovnávat s výtvorem grafika, ale má to určitý šmrnc :P
naromax
Profil *
No, vlastně to měl být pokus abych si mohl vyzkoušet PHP protože jsem právě
rozjet server, no a ono se z toho vyklubalo tohle.....bylo to celkem rychlé
Mistr
naromax:
Pak, Milane, ještě:
(1) doplň klikací logo
(2) zruš podtržení u textů, které nejsou odkazy (například text Moje koníčky: ve stránce O mě)
(3) oprav si pravopisnou chybu v názvu stránky z O mě na O mně
naromax
Profil *
Díky už se na tom pracuje
naromax
Profil *
Prosim vás ještě, nemohl byste mi někdo pomoci s tím loginem a registračkou??
Mistr
naromax:
(1) Oprav si nadpisek stránky O mně.
(2) Na titulní stránce si doplň čárky do věty Pokud byste měli nějaké dotazy, tak v sekci "O mě" můžete najít kontakt, jak přes který mě můžete informovat. Zároveň si odstraň pravděpodobně přebytečné slovo jak.
(3) V titulní stránce si oprav v další větě Samozžejmě dokud tady nebude ta kniha návštěv a nebo sem nedám nějaký chat.
(4) A v další větě z úvodní stránky si oprav další překlep: No každopádně ať se vámn tu líbí.
naromax
Profil *
Mám
Petr ZZZ
naromax:
věřili byste že mám z ČJ ža 1??
Moc ne:
obsah bude přibívat(brrrrhuhu :-))

zkušenosti s parkováním domén???
Je zde rubrika hosting, kde najdeš taková a podobná vlákna: Jaký hosting do začátku

Já taky přemýšlím nad hostingem a trochu jsem si tam četl; zatím jsem si zapamatoval tři:

vas-hosting.cz, který zde jeho provozovatel pan Karel Dytrych doporučuje natolik pilně, až je to někdy úsměvné, ale nevšiml jsem si, že by zde někdo vyjádřil s jeho službou nespokojenost.

Onebit bývá dost doporučován kvůli spolehlivosti (i když nevím, zda není krapet dražší).

U C4 má i Yuhů (autor webu JPW a provozovatel této diskuse) několik webů; dělá jim i reklamu a myslím by ji nedělal, kdyby s nimi nebyl spokojen (viz banner dole na JPW).

Za sebe musím doplnit, že se v tom sám nevyznám, můj jediný web (skoro celý v němčině) mám u rakouského telekomu a s žádným jiným hostingem zkušenost nemám. Ale na konkrétním hostingu teď až zas tolik nezáleží, později můžeš v případě nutnosti doménu přestěhovat, teď jde hlavně o rychlost.

Dodatek:
Moderátoři zde nevidí moc rádi, když si zde někdo plete diskuzi s chatem. Je lepší netříštit sdělení do více příspěvků než je nutné a všeobecně se omezit na sdělení s určitou informační hodnotou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0