Autor Zpráva
PepaQ
Profil *
Zdravím všechny :)
Chtěl bych vytvořit nové fórum, ale nevím o čem ho udělat. Zkušenosti už s html, css, php mám :) Ale zajímalo by mě, který tip fóra by jste měli raději.
1.Fórum o browser/MMO hrách. Pod různý fóra by se dali hry a mohlo by se tam o nich diskutovat a tak. (podle mě tento tip má šanci na vetší slávu)
2.Fórum o všem možným. Znáte ty fóra wareznet a tak? Tak nějaký takový podobný. Ale těch už je až až, takže si myslím, že by se nedařilo.
3.Mě už nenapadá :-D

Pište jiné tipy fór nebo pište, který tip je lepší :-)
Moc mě pomůžete.
JAAkub
Profil
Skus PHPbb alebo MiniBB
PepaQ
Profil *
jj budu mit phpbb, ale zajima me pro jaky tip fora by jste byli
JAAkub
Profil
Dobre by bolo o vsetkom.... Vytvorit rozne kategorie. Nieco take kde su kategorie je aj toto forum. Ale je zamerane na WEB. Mozes urobit take forum, a dat tam rozne kategorie. Ked bude urobene, mas prveho navstevnika :D

// edit : mozes sa pozret na moje forum :D : Chat Portal. Akurat dnes tam idem pridavat kategorie :D
Nox
Profil
Dobre by bolo o vsetkom....
To podle mě není dobrá volba, pak forum neuděláš nijak zvláštní abys nalákal lidi

Udělej forum o tom, co tě baví a čemu rozumíš.... pokud pak bude komunita sama chtít nějakou další oblast, tak se domluvíte
JAAkub
Profil
Nox:
Alebo. Aj to je moznost.
Dranel
Profil
PepaQ:
Chtěl bych vytvořit nové fórum, ale nevím o čem ho udělat.
Už z tohoto vidím, že to nemá šanci na úspěch. Nemůžeš totiž tvořit něco beze smyslu. V první řadě musíš mít nápad, objevit 'místo na trhu', až s tím se dá následně pracovat. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0