Autor Zpráva
vojtah
Profil *
Zdravím, jak se vám líbí tento design? Co byste na něm vylepšili nebo změnili?



Děkuju!
Kcko
Profil
Vypada to spis jako blog.
mckay
Profil
vojtah:
Design mi nepřijde vhodný zrovna pro eshop, jak už tu Kcko řekl, vypadá to trochu blogově. A abych také řekl něco za sebe, nelíbí se mi ta horní navigace. Vypadá to jako, že je nahoře nějaká reklama a snadno bych to přehlédl. Chybí patička.
vojtah
Profil *
Díky za podněty. No, jako blog to vypadá asi hlavně kvůli tomu textu, místo něj tam samozřejmě na odpovídajících stránkách bude seznam produktů nebo nějaký článek. On to vlastně trochu blog časem bude. Mno, s tou navigací souhlasím... zkusím ji nějak zvýraznit.
Dandys2012
Profil *
Mě se to líbí, ale mckay má pravdu, že horní navigace vypadá jako reklama, takže člověk jí automaticky bude ignorovat.
dobi
Profil
Líbí se mi některé prvky. Například, jak hlavička zapadá do pozadí, tím "něčím pěkným červeným".
Menu v levo také pěkné, a kdyby někdo nenapsal, že nahoře je menu, nevšimnul bych si ho,
Ty texty zruš, a navrhi seznam produktů, ten to také může totiž celé zazdít.

Poté udělej patičku v podobném stylu splynutí jako hlavička a postni úpravu, rád bych to viděl.
Zatím to nikterak neurazí ;-)

// A ještě bych dodal. Líbí se mi zvolená barevná kombinace. Ta zelenkavá na mě působí uklidňujícím dojmem, což je více než dobře.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0