Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den. Chtěl bych se poptat co na to říkáte, nepředpokládám že se registrujete, ale alespoň mi řekněte něco k tomu co můžete vidět zde www.tridniweb.cz/

Jedná se o systém pro třídní stránky.

Díky za názory
imploder
Profil
Cup:
Líbí se mi to graficky, funkčně to vypadá ze screenů taky kvalitně. Lightbox není zasekaný.

drobná chybka: klinutí na odkaz podmínkami užívání zároveň zaškrtne checkbox - chělo by to odkaz vyřadit z <label>u
Cup
Profil
imploder:
Ano opraveno.
Jont
Profil
Je to hezké, ale podle mě poměrně zbytečné - jsou tu Spolužáci, Facebook nebo třeba Windows Sky Drive. Ale tak třeba to někdo bude používat, co já vím. Grafiku to má dobrou, funkce asi taky, takže když se o tom lidi dozví, tak by to možná někdo mohl používat. Ale to dokupování prostoru ti asi moc nevydělá, to si žádný student nekoupí.
JAAkub
Profil
Cup:
Perfektne :D
Cup
Profil
JAAkub:
Jak to myslíš? cítím v tom nějak moc ironie :) pokud máš k něčemu připomínku, tak prosím konkrétněji
denCo
Profil
v podpisu je napísané Kontkat namiesto Kontakt... inak sa mi to páči, nieje to prepchaté grafikou... ešte keby je testovacie meno a heslo, bolo by to skvelé :)
Cup
Profil
Plánuju demo účet pro neregistrované, a novou grafiku, až to bude dám sem vědět (cca týden)
Kacko
Profil
Cup:
1) Co vas vedlo k tomu umistit registraci vlevo?
2) Proc jsou input boxy tak velke?

Jinak chvalim, registraci rovnou z homepage, to tu spouste lidem nedochazi.
Cup
Profil
Kacko:
1) Vedl mě k tomu grafickej návrh, já neumím s PS ani prd. Všechno posílám kamarádovi. Co ten udělá v PS to já zpracuji.
2) bod 1
Kacko
Profil
Cup:
Aha, lide v nasich krajich ctou zleva. Nebylo by prinosnejsi, aby popis projektu byl vlevo a registrace vpravo? Zda se to mozna usmevne, ale lide zprvu vice koukaji doleva.

Muj skromny navrh:

Lide take nectou, takze doporucuji misto dlouhosahlych vet popsat dulezite informace v nekolika kratkych bodech.

a) Idealne shrnout podstatu existence webu v jedne vete - a tuto informaci zvyraznit.
b) Pod to zvyraznene vypsat v bodech co nabizite(zdarma 150MB atp).
c) Az pod to chcete-li nejake dalsi informace(screeny atp.)
d) Presunout registraci doprava
e) Zmensit input boxy

Zkuste si udelat ve volnem case navrh toho co popisuji(treba jen na papire). A zkuste ty verze porovnat.

* zvyraznene neznamena, ze to bude nadpis, nebo tucny text
* idealne by mel uzivatel postupovat takto:
1) Rychle se dozvedet o cem web je(viz. bod A)
2) Pokud ho to trochu zaujme, zjisti mozne vyhody(bod B)
3) Pripadne si prohlidne screeny(pripadne odkaz O projektu)
-- vsimnete si, ze stale postupuje zleva doprava odshora dolu
4) Zaregistruje se

Jinak design na me pusobi tak trochu jako stara kniha. Nevim jestli to pritahne studenty..
Cup
Profil
Kacko:
Váš postup byl popsán i v knize Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet, můžu vám k tomu říct pouze to že máte pravdu a že jsem odkaz na váš příspěvek poslal grafikovi. A ještě možná to že se tu zanedlouho ukáže nový návrh, tak grafiku budeme moci probrat nanovo. :) Díky za názor.
Kacko
Profil
Cup:
Knihu jsem necetl, teto zkusenosti jsem nabyl diky praktickym zkusenostem z usertestingu. Nejspise si ji prectu - diky za tip. Preji hodne uspechu.
Cup
Profil
Byla spoštěna nová verze webu, pokud k tomu někdo máte co říct tak díky. www.tridniweb.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0