Autor Zpráva
muco
Profil *
Zdravim bol by som rad ak by ste mi povedali vas nazor na toto: http://i45.tinypic.com/9as1zk.jpg bolo by ti nieco ako moja prezentacna stranka, kde by som pisal svoje clanky a navrhy a take veci, dalej ta stara pani kt. som tam nakreslil ma symbolizovat / nieco ako pracovna myslienka, ze takuto hrôzu premenime na nieco krajsie.. )
shaggy
Profil
muco:
dalej ta stara pani kt. som tam nakreslil
To je stará pani? Z toho obrázku to vôbec nepoznať.

Neviem ako to povedať... je to dosť, dosť zlé. S tou kresbou to na mňa pôsobí groteskným dojmom, keby tá stránka bola paródiou na web ako taký, tak to pochopím.
Rozvrhnutie stránky, tá kresba, zarovnanie jednotlivých elementov, farby... celé to pôsobí ako gýč.
Cítim z toho snahu urobiť niečo odlišné, ale bohužiaľ ti chýba nápad a tak sa to zvrhlo na jeden nie veľmi podarený dizajn.
muco
Profil *
mas pravdu shaggy, dakujem za koment ja som na tom tak, ze je mojim snom robit kvalitne web_designy, a preto teraz robim vsetko co je v mojich silach ( ako trening ) pretoze ma to velmi bavi, pokusim sa to spravit inac a normalne :-)
Dranel
Profil
muco:
Víš co? Smaž to, otevři si pár webových galerií a projeď si pár stránek... inspiruj se, mrkni co teď letí. Přečti si něco o moderní tvorbě, o tom, jak grafika působí na lidi a zkoušej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0