« 1 2 »
Autor Zpráva
zdenek72
Profil
Zdravím,těším se na Vaše názory i kritiku,díky předem
http://www.sadrokartony-polacek-z.cz
gyoja
Profil
Jen jsem lehce nakouknul. Kladívko a hřebíček degragují jinak celkově příjemné grafické vyznění. Jednak se k sádrokartonu tak trošku nehodí a pak, je to obrázek mizerné kvality.
DJ Miky
Profil
Klikací odkaz... http://www.sadrokartony-polacek-z.cz

- Za čárkou, tečkou a okolo závorek se píše mezera.
- Je nutný ten obrázek PageRank.cz? Pokud ano, proč ho neumístit mezi 'Odkazy ostatní'?
- Hledání mi přijde důležitější než TOPlist a ikona PageRank.cz, mohlo by být nahoře (vidět bez nutností posouvání).
- Nemělo by být podtrženo nic, co není odkazem.
zdenek72
Profil
Zdravím
Díky moc ,kladívko je vážně peklo. Chtěl jsem ho odstranit ale nevím jak, dával to tam banán a je to součást toho obrázku kterej mi celkem sedí(až na kladivo), takže můžu smáznout jedině celej.
pavuk
Profil
To je poměrně jednoduchá operace, otevři ten obrázek v nějakým grafickým editoru a prostě kladícko vygumuj
zdenek72
Profil
pavuk
no to je fakt,,,, dík
zdenek72
Profil
kladivo je pryč
zdenek72
Profil
Proč mi to hází ty mezery mezi slovy na první stránce,sloupec provádíme montáže
gyoja
Profil
Udělej v textu mezery za čárkami, nedělej je před čárkami a taky ten text zarovnej doleva, ne do bloku.
zdenek72
Profil
gyoja
tak jsem to udělal, je lepší ale ještě někde mera zůstala
zdenek72
Profil
*mezera
pavuk
Profil
Mě v odkazu "Návod na užívání..." vysloveně ruší ty obrovský mezery mezi nadpisama i v textu, chtělo by to ten dokument přeformátovat, působí to cizorodě a nedodělaně.
"Gumování" kladívka bych dotáhl do konce :-) a možná do kontaktů bych vrazil rovnou emailovej formulář, komu už se chce dneska kopírovat adresu když to může mít na talíři. A třeba to zákazníky pobídne aby rovnou napsali.
Chybí favicon a ve stránce "Použití sádrokartonu" bych otevíral odkazy do novýho okna, je to přechod na úplně jiný stránky, nebo bych to tam aspoň někam nenápadně ale všimnutelně dopsal.
Jinak se mi ty stránky líbí, žádná nabubřelost ale rovnou informace pěkně na talíři
gyoja
Profil
Co se týče mezer, nemáš někde v souboru se stylem align: justify? Jestli ano, tak to změň na align: left.
A mezi náma, koukám na ty zbytky kladívka, co zůstaly v obrázku na pozadí hlavičky, vypadá to jako pokaděné od much. I gumování vyžaduje trošku soustředění a zpětnou kontrolu.
pavuk
Profil
<p><strong> </strong></p>
<p><strong>Instalační stěny</strong><strong>-sádrokarton, sádrovlákno </strong></p>
<p><strong> </strong></p>

<p><strong>Předsazené stěny</strong><strong>-sádrokarton,  sádrovlákno </strong></p>
<p><strong> </strong></p>
<p><strong>Půdní vestavby</strong><strong>-sádrokarton, sádrovlákno </strong><strong> </strong></p>
<p><strong> </strong></p>
<p><strong>Opláštění sloupů, trámů atd.</strong></p>
<p><strong> </strong></p>
<p><strong>Bytová jádra na klíč</strong><strong>-sádrokarton,  sádrovlákno </strong></p>

<p><strong>Obloukové konstrukce</strong></p>
<p><strong>Kazetové podhledy</strong></p>
<p><strong> </strong></p>

Nemáš tam trochu přestrongováno? Stačilo by <strong> přiřadit .třídou celýmu textu, a jednotlivý položky udělat přes <ul> <li> místo <p> vždyť to žádný odstavce nejsou, zkusil jsem to a vypadá to docela dobře
zdenek72
Profil
pavuk:

"Použití sádrokartonu" jak nastavit to nové okno?
a ještě ten emailovej formulář, jestli by šlo něco málo k němu řícimdíky moc
zdenek72
Profil
pavuk:
Nemáš tam trochu přestrongováno? Stačilo by <strong> přiřadit .třídou celýmu textu, a jednotlivý položky udělat přes <ul> <li> místo <p> vždyť to žádný odstavce nejsou, zkusil jsem to a vypadá to docela dobře
tak ted jsem v pasti,nechceš tam pustit? :)
zdenek72
Profil
gyoja:
vypadá to jako pokaděné od much
hovínka uklizené :)
pavuk
Profil
zdenek72:
Nemysli, já jen chytrýho dělám, ve skutečnosti jsem i přes svůj věk lama... :-)
Podívej se na JPW na třídy, je zbytečný psát skoro ke každýmu slovu <strong>. Otázka je jestli to má být jenom tučný nebo se jedná o zvýraznění, viz. odkaz
Pokud chceš jen aby to bylo tučný,pak by to příkladně vypadalo asi takhle (ten tvůj text má <div class="post_body">):
<div class="post_body">
<ul>
<li>Podhledy-sádrokarton, sádrovlákno</li>
<li>Příčky-sádrokarton, sádrovlákno</li>
atd atd ...
</ul>
</div>

a do css souboru napíšeš do #post_body
#post_body li {font-weight: bold}  

pokud to chceš zvýrazněný, stačí dát <strong> na začátek a </strong> na konec textu.
pavuk
Profil
A nový okno nastavíš pomocí
target="_blank"

viz. odkaz na JPW
pavuk
Profil
A formulář na email je např. tady, šlape dobře, nemám s ním problémy
zdenek72
Profil
pavuk, pavuk:
já jsem ultra lama
pavuk
Profil
zdenek72:
No máš o čem přemýšlet, takže já si jdu na rozdíl od tebe lehnout. Webu zdar! ;)
zdenek72
Profil
pavuk:
A nový okno nastavíš pomocí
target="_blank"
já nezvládnu ani to okno:)
Petr ZZZ
Profil
[#18] pavuk:
Dovolím si opravit detail: Třídy (class) začínají tečkou, dvojkřížkem # začínají identifikátory (id), takže pokud je v HTML
<div class="post_body"> ..... </div>

tak potom v CSS musí být na začátku tečka:
.post_body li {font-weight: bold}


[#23] zdenek72:
Nové okno se píše do tagu <a>, takže např.:
<a href="stranka.html" target="_blank">odkaz na tu stránku</a>
pavuk
Profil
zdenek72:, Petr ZZZ: samozřejmě třídy vs. identifikátory jsou jak píše Petr (ještě že jsem tam hodil ty odkazy na JPW), omlouvám se, asi jsem už byl místama ve Standby módu
zdenek72
Profil
DJ Miky:
opraveno:)
zdenek72
Profil
tak mezery jsem nějakým záhadným způsobem odtranil,chyb ubylo.....
zdenek72
Profil
pavuk:
vždy když vložím ten target tak mě to potom hlásí chybu
pavuk
Profil
zdenek72:
správnej formát otevření odkazu v novým okně je takto:
<a href="http://www.rigips.cz/stropy" target="_blank">Podhledy</a>
zdenek72
Profil
pavuk:
díky moc
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0