Autor Zpráva
meteor
Profil
Dobrý den,
rád bych se zeptal na názor na stránku www.meteor.byznysplanet.com/
zajímá mě především :

Jestli tam mám nějaké chyby v html ?
Nějaké chyby frames ?
Jiné připomínky a grafický vzhled.

Předem velice děkuji
HomerJay
Profil
Chyby v HTML asi nie, framer neviem, vzhľad... No ja ho hodnotiť nemôžem, keďže moje vzhľady sú otrasné, no nejako sa mi to zdá neprehľadné, toľko textu na oboch stranách, k tomu hlavný text je v strede, ťahá to oči do strán, dúfam že ma chápeš :) Ale inak sa mi to páči.

BTW: Tie obrázky sa mi celkom dlho nahrávajú, buď je pomalý hosting alebo sú priveľké.
Medvídek
Profil
co mi uniká? http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=1&topic=106148
SwimX
Profil
Medvídek:
co mi uniká?
souvislosti: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=1&topic=106144&page=-1
:))))
Petr ZZZ
Profil
meteor:
Smím se zeptat, zda jsi ženská nebo chlap? Jednou by ses rád zeptal, jindy zase zeptala. Nebojíš se, že ti z toho zgynandruje šedá kůra?
meteor
Profil
Petr ZZZ:

napadlo tě třeba ze tyto dvě diskuse zalozili dva různí lidé, kteří bohužel o sobě navzájem nevěděli že je napadne to samé? jednu "ženská" druhou "chlap" ? zřejmě ne ...
Petr ZZZ
Profil
meteor:

Nenapadlo. Jednou píše meteor Udělal jsem si stránku a podruhé píše o stejných stránkách terezka88 už jsem je opravila. Pokud skutečně stránky píšete ve dvou a nevíte o sobě, tak se omlouvám, ale opravdu mám potíže ti věřit. Dokonce přemýšlím, zda není vymyšlený i ten "kamarád", kterého, jak tvrdí terezka88 i meteor, jste údajně oba požádali se na stránky podívat. Ptáš se ho na věci, které bys vzhledem k vypilovanému kódu mohl vědět, a údajný kamarád nachází chyby, které nikdo jiný nevidí. Myslím si, že se pokoušíš upozornit na svůj web nebo na svůj hosting, nebo na oboje. To samo o sobě není nic špatného, zvolená metoda se mi ale nelíbí.

No nic, zkusím to zakončit nějak pozitivně: Ještě nikdo nepochválil, jak se k sobě hezky hodí doména a subdoména. Těším se, až si zde dáš zhodnotit stránky nерtun.рlаnеt.eu, рlаnеtа.sаturn.tv, рlаnеt.рlutо.org, businеssvеnus.net, рlаnеta.mаrs.cz, рlanеt.kоsmоsbusinеss.net nebo оbsоlet.аstеrоid.
meteor
Profil
Petr ZZZ:
meteor
Profil
Petr ZZZ:
meteor
Profil
Petr ZZZ:
Petr ZZZ
Profil
meteor:

No vida, to už na mě dělá dojem, že by to mohla být pravda. Ono není snadné hodnotit něco, o čem byly předloženy neúplné nebo zcestné informace. Máš podnikavou přítelkyni. Doporučil bych ti vynadat jí, že se chlubila cizím peřím: tvrdila, že opravila, a přitom jsi opravil ty. Brzo bych jí ale zase odpustil, protože když se sečtou výhody a nevýhody, tak je myslím přece jen lepší podnikavá ženská než nějaká neschopná buchta. Kdybyste aspoň jeden z vás napsali rovnou, jak to bylo, dalo se tomu předejít. Ten známý, jak se zdá, jen z profesní nevraživosti hanil cizí dílo. Přítelkyni nebo jejím rodičům bych doporučil, aby ho požádali, zda by svou kritiku nemohl upřesnit a zdůvodnit - třeba zde v diskuzi. Kdyby tvrdil, že na takové věci nemá čas, bude asi lepší, když si příště kecy nechá od cesty. To je jako kdyby divadelní kritik zkritizoval představení podle plakátu, protože neměl čas jít do divadla.

hele tak on dělá weby tak o tom asi ví víc než ty

Zjisti si, jaké weby udělal, a podívej se, zda tam jde v IE zvětšit písmo. Nepůjde-li, je to amatér. Půjde-li zvětšit, ale současně se rozhodí design, je to amatér. Bude-li se vykrucovat, jako že moderní prohlížeč umí zůmovat atd., může se podívat na stránku, která se dá jak zůmovat, tak se na ní dá zvětšit písmo i bez zůmování. Koukám, že na tvé stránce se písmo zvětšit dá (i když ne zas tak převratně, že by se největší velikost dala nazývat "velmi velikou" ;-)

(Pro inspiraci: stránka, na které je nejmenší písmo opravdu mrňavé a největší opravdu obrovské: Prales) (Optimalizováno pro IE6, ale myslím by to mělo fungovat i v novějších prohlížečích.)
meteor
Profil
Petr ZZZ:


No já sem přesvědčenej o své pravdě a tomu amatérovi kterej mi to takto zkritizoval bez konkrétních argumentů nemusím nic dokazovat protože sem přesvědčenej že je to nějakej ňouma. jen jsem proste potřeboval dokázat přítelkyni i jejím rodičům že tam chyby nemám a to se mi povedlo. Tím to pro mě v podstatě končí. vzhledem k tomu že to dlouhé vysvětlení jsem taky psal jen pro tebe tak ho nyní zase s dovolením :-) smažu protože ty už sis ho přečet a to mi stačí.

Jinak díky za názory na stránku a přeju hezkej den :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0