Autor Zpráva
pavuk
Profil
Zdravím vás,
rád bych věděl co si myslíte o vloženým grafickým návrhu, domácnost se rozdělila na dva neslučitelný tábory s jasně vyhraněným názorem, a nemáme soudce.
Beru jakýkoliv připomínky
HomerJay
Profil
Zdá sa mi to dosť jednoduché, písmo by som možno zmenil (teda len kvôli čítaniu, inak sa tam hodí, akurát sa [aspoň mne] zle číta).
Inak tá navigácia ma pobavila (v dobrom) :-)
Kacko
Profil
Designove je to opravdu spatne. Nema to zadny napad, nic na tom cloveka nezaujme a kombinace barev pusobi spise neprijemne.
Nox
Profil
Souhlasím s Kackem, plus co tam je není bohužel moc dobře provedeno, ornament, přechody

Jestli to má být opravdu pro webdesign, tak to platí mnohonásobně

Předtím než vůbec začneš tak si projdi galerie a ostatní podpobné stránky,
pak si rozmysli do jaké stylu to chceš ladit, jaké barvy, charakteristické rysy a dojem z designu
a pak teprv se pusť do pokusu vytvořit design...nejlépe po dokončení verze, která se ti líbí nechat ještě nějakou dobu uležet
a kouknout se na to znova, ze zkušenosti vím že po čase na design i sám člověk mění názor....toť jak bych doporučoval já
pavuk
Profil
Ono jde o to že jsem to dělal podle návrhů děcek, daly mi prvky a barvy a ať to složím, líbí se jim jak to vzniká (stejně jako mě). Jenže jedno teď tvrdí že je to web "dívčí" (kluk) a druhý že je to "web pohřební služby" (holka), a já to nedokážu rozhodnout... Připadá mi to hodně "protipólný" Nejedná se o web "pro webdseign", na to bych si netroufl, je to jen rodinná hra.
Nox:
S těma přechodama si ale dovolím s tebou nesouhlasit
Petr ZZZ
Profil
pavuk:
Třeba to prokoukne, když tomu dáš tmavé pozadí (např. skoro černošedé nebo černomodré). Za dívčí asi považuje kluk ty křivky nahoře vpravo a to skoro růžové písmo, pohřební připadá holce asi to šedé všecko ostatní. Pravdu mají svým způsobem oba, ale neřekl bych, že je ten návrh proto špatný. Řekl bych, že je to jednoduché, přehledné a zapamatovatelné, a to je dost důležité. Podle mě je problém jen v barvách, jinak se mi to docela líbí. Ta růžová by líp vynikla na tmavém pozadí, potom by ale ty křivky vpravo nahoře měly asi být světlejší než pozadí. Pozor ale na čitelnost písma nad těmi křivkami. Psát do jakéhokoli jiného než do neostrého nebo nekontrastního pozadí se moc nedá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0