Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
zdravím Vás,

chtěl jsem se zeptat na Váš názor na aktualizovaný shop www.akunaradi.cz
hlavne co se týce rozlození webu jako jsou clánky a mozné popisky, infoboxy apod.

Předem díky za kritiku.. :-)
Medvídek
Profil
EDIT
Lexter
Profil
Mít v hlavičce vrtačku, která rozpoltí dřevo na dva kusy asi není příliš šťastný nápad :). Kutilové budou kroutit hlavami.
cuba.czech
Profil *
Lexter:
tak musím říct že jsi první kdo to tak bere,ale je to tak dobre (berou to tak mozna vsichni, ale jen mlci :D )
spíse jsem to bral jako ze to je proste necim zajimave a dynamicke

Medvídek:
co myslis tim: EDIT ?
DoubleThink
Profil *
Lexter:
Kutilové budou kroutit hlavami.
A vyjmenovávat pojmy z lidské anatomie, až se jim to fakt stane.
pavuk
Profil
Já vždycky nejdřív kouknu na odkaz, prohlídnu si ty stránky, a pak až čtu ostatní příspěvky a srovnávám si svoje dojmy s těma druhejma. Na těhle mě jako první flákla do očí ta vyštípnutá lať po vrtačce. Akorát jsem se v první sekundě nemohl rozhodnout jestli to znamená že autor neví nic o kutilství nebo naznačuje na zbytkovým dříví sílu stroje. Přesně jak psal Lexter, kroutil jsem hlavou, protože jsem mimo jiný kutil domácí a příležitostně i externí.
A protože je večer a už mám kapku unavený kontaktní čočky, k večeru na všech webech zvětšuju písmo, abych se mohl rozvalit a číst si z dálky. Bohužel na tomhle webu to nefunguje, a tak jsem ho hned opustil. Škoda, vypadal že by se mi líbil...
mattyZEM
Profil
Mě se líbí, až na patičku. Musel jsem si text zvýraznit, protože jinak přečíst nejde :\
Kacko
Profil
Prechod cervena-bila pouzity pro zvyrazneni cen u Akcniho zbozi je v porovnani se zbytkem tragicky.
Lexter
Profil
cuba.czech:
Tak proč ne, jen to naštípnutí mi nesedí, trochu to zakrýt by nebylo na škodu.

DoubleThink:
Neříkám, že to bude mít nějaký vliv, ale náhoda je čert.
cuba.czech
Profil *
pavuk:
děkuji za přínosné info ohledně zvětšování textu... je možné, že v tomto bude také nemalý problém při odcházení lidí z shopu.. navíc když většina kutilů se pohybuje ve věku (jsou prostě dříve narozeni) - pokusím se to napravit v co nejrychlejším čase

a ta laťka je z cedru :D takže tvrdé dřevo :-) (pouze pokus o vtip - snad mně někdo nebude brát za slovo)

mattyZEM:
s patičkou souhlasím, ale do jisté míry je to schválně, nic moc zajímavého tam není kromě odkazu, a ty směřujou na jiné weby tak proč by to mělo praštit do očí :-)

Kacko:
kombinace červené a černé... souhlasím, ani já z toho nejsem kdo ví jak nadšen :(, ale jiná kombinace mne prostě nenapadla a hlavně mi tam neseděla.. ale uvítám návrhy :), třeba jsem na některé možnosti zapoměl

všem:
přiznám se že tak rozsáhlou debatu nad tímto obrázkem jsem nečekal. Jsem ted z toho mirne zmaten jestli je ten shop dobry a toto je proste jedina vyrazna chyba.. nebo jestli kritika zacina nahore. No jsme zatim u titulku, tak se děsím toho co bude následovat než sjedete k patičce :D
Taurus
Profil
Opravdu pěkná práce, jen ta červená mě místy přijde agresivní, trošku bych ji ovínil .-) Možná to není u e-shopu tak podstatný, ale při vypnutých obrázcích jsem v háji. Červenobílý přechod hezký není (u položek vpravo níž s cenama).
cuba.czech
Profil *
Taurus:
ktery cervenobíly prechod prosím más na mysli ?
Taurus
Profil
cuba.czech:
Je tam asi 9x pod akčním zbožím. Kdyby to bylo formou lesku jak zmíněné "akční zboží" aj., tak to bude hezčí.
Petr ZZZ
Profil
Chválím barevné řešení, i k té vrtačce se kombinace černá / červená / bílá hodí. Má to jako celek prostě zapamatovatelný barevný charakter. Udělat červené písmo malinko tmavší, jak navrhuje taurus, by ale stálo za úvahu. Tu vyštípnutou lať po vrtačce bych upravil ve fotošopu na nevyštípnutou. Zvířené piliny bych nechal; jak říkáš, dávají tomu dynamiku.

V sekci "o nás" se toho moc nedozvím. Je tam o vás jeden krátký odstavec, všechno ostatní patří jinam. Je to velmi častý marketingový tah komerčních webů, nacpat do sekce "o nás" seznam produktů či nabídek. To všechno tam nepatří; osobně to pociťuji přinejmenším jako únavné.

Určitě bych pořešil zvětšitelnost písma, jak píše pavuk: chce to relativní jednotky em místo absolutních px. Budeš si ale muset pohlídat, aby ti větší písmo nerozhodilo layout. Někdy se to rozhodí, když se dlouhé slovo nevejde na řádek. V takovém případě můžeš pomocí entity ­ vložit do slova fakultativní dělení, např. pneuma­tické.
cuba.czech
Profil *
OK děkuji Všem za návrhy.. již na tom částečně pracujeme a pustíme se tedy i do dalších.. stíny akčního zboží apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0