Autor Zpráva
bojars
Profil
Nazdarte,

v poslednej dobe tu dosť často vidím na posúdenie graficky riešené beztabuľkové layouty, tak som skúsil "prekopať tú moju" stránku. Ešte stále na nej makám, zajtra "prečešem" text, ale chcel by som Vás poprosiť (ako vždy, doteraz), či by ste sa na tú stránku nepozreli v iných podmienkach ako:

IE 5.5, Firefox 1.0.3 a Operu 7.54 pri rozlíšení 1024×768

...či sa to zobrazuje rovnako.

Díky.
Spikee
Profil
Myslíš asi http://bojars.wz.cz ?
Spikee
Profil
- hodila by sa nejaká výraznejšia hlavička
- reklamu daj dole
- nehodí sa mi tam zelené pozadie odkazov
- neviem, či je chyba u mňa, ale spodok sa mi zobrazil zle
- inak je to lepšie ako minulá verzia
Spikee
Profil
Aha, sorry za hlavičku - nenačítala sa mi, kým som to písal.
Je to pekné.
Petra z Votic
Profil *
Zkus udělat klikací logo nahoře vlevo - zpět na úvodní stránku
bojars
Profil
Spikee

Myslíš asi http://bojars.wz.cz ?

- Díky... ja "hlava dubová", zase som zabudol na odkaz...

:-)

- nehodí sa mi tam zelené pozadie odkazov

- ani mne to pozadie celkom nesedí. Nemal by som použiť tú modrú, čo mám na odkaze "Mapa webu"?

Aha, sorry za hlavičku - nenačítala sa mi, kým som to písal.
Je to pekné.


- tá hlavička sa načítava aj mne ako posledná. A ďakujem za uznanie.

:-)

Petra z Votic

Zkus udělat klikací logo nahoře vlevo - zpět na úvodní stránku

- toto je úvodná stránka. Ostatné stránky sú v pôvodnom stave, ale na niektorých ďalších stránkach, ktoré budú mať podobný layout (bez reklamy WZ) to klikacie logo určite použijem.
Mistr
Profil
(1) Anketa má dole příliš nsilný černý proužek, nešlo by s ním něco udělat? Možná, že ne, nevím.
(2) V pravém sloupečku máš malou mezeru nad hlavičkou ankety a nejnižším zeleným odkazem
(3) Obdobné je to v levém sloupečku mezi tamní nejnižší zelenou položkou a tabulkou od TopListu. Já bych je tam v obou případech udělal větší.
(4) Ikonky na konci levého sloupečku (TopList a další) bych v rámci tohoto sloupečku horizontálně vycentroval.
(5) Na stránce mapy webu jsem trochu nepochopil důvod umístění obrázku s železničními kolejemi. Já bych ho tam neumisťoval, nicméně je to Tvůj web a Tvá grafická kompozice a cítění.

Stránky si prohlížím v IE 6.

Všechny popsané názory jsou jen mými poznámkami k Tvému webu. Netrvám na tom, že se jimi musíš řídit.
Kráťa
Profil
Já bych se také přimlouval za jinou barvu tlačítek, než zelenou.
Reklamu bych dal spíše na každou stránku dolů. Dát <div style="height: 100px"></div></body>, tak ani není vidět. Místo ní by mohlo být něco hezkého.
bojars
Profil
Mistr: niečo podľa Tvojich pripomienok som prerobil. Teraz robím túto titulnú stránku. Ak sa mi vydarí, pokúsim sa aj Mapu Webu dať do tohoto layoutu. Potom tam tie koľajnice nebudú. Díky za pripomienky.


Kráťa, Spikee: tlačítka som prerobil, no neviem, či je to takto lepšie. Reklamu mám radšej na titulnej stránke a ďalej pokoj. Nejde o to, či ju vidno, len ten kód...
Kráťa
Profil
Kód udělá WZ sám. Když dáš reklamu dolu, tak nemusí být vidět nikde.
Sám ji sice dole mám, ale ještě jsem se nedostal k tomu, dát tam před body mezeru, aby nebyla vidět. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0