Autor Zpráva
david80
Profil *
Prosím o zhodnocení stránek http://www.zatraceni.cz/videa/
Chyby o kterých vím:
1. Title nemám v hlavičce, ale až v půlce stránky, ale zatím jsem nepřišel na to, jak ho dát do hlavičky a aby byl i měnící podle článku - proto validator ukazuje 2 html chyby. A dotaz, jestli to má vliv na SEO, když není hned v hlavičce?

2. Jo, je tam, to taky zatím řeším, jak ho šikovně vytvořit, abych počet přístupů viděl jen já.

3. Stránky jsem dělal z nudy, tak prosím nepište komentáře "další nesmyslná stránka", atd. Děkuji :-)
david80
Profil *
13 nových lidí na stránce a žádný názor? Žádné připomínky? Doufám že nevadí, že má stránka erotický obsah, ale nikde v pravidlech není, že takové stránky se sem vkládat nesmí, nebo jsem to aspoň nikde nenašel.
Sirius
Řekl bych, že všichni se místo hodnocení zakoukali. ^^

Moc se mi nelíbí design, ale řekl bych, že lidi na podobně zaměřený stránky nelezou kvůli líbivému designu. Kód jsem projel jen tak zběžně, není pro mne moc přehledný, ale že bych tam viděl nějaký vyloženě prasárny to ne. Jinak jak udělat měnící se title je tu myslím napsaný v PHP - FAQ, tak si to prostuduj, nejsou to žádná složitá řešení. Počítadlo si taky můžeš napsat vlastní (jenom tady na foru je o tom určitě dost materiálu), nebo si udělat nějakou administraci, kam se dostaneš jen ty a tam ho vypsat, s tím, že na stránkách bude neviditelná verze. Nevím jak ABZ, ale třeba Toplist to dělá.

Jinak, neodpovídej si sám na téma, které je zatím bez příspěvků, snižuješ tím šanci, že ti někdo odepíše. ;)
muco
Profil *
K hnusnym veciam je aj hnusna prezentacia...
mattyZEM
david80:
zatím jsem nepřišel na to, jak ho dát do hlavičky a aby byl i měnící podle článku
Includni stránku ještě nad hlavičkou, ulož si jí do proměnné pomocí ob_get_contents(); a title si ukládej do proměnné v tom souboru. pak jen do hlavičky
<title><?php if($title){echo $title;} ?></title>
david80
Profil *
Děkuju za názory, čekal jsem horší kritiku :-)
mattyZEM:
Díky za návod, pokusím se o to.

Sirius:
Díky za radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: