Autor Zpráva
sifik
Profil
Dobrý den,

prosím o kritiku a názor na osobní microblog http://versatilelife.own.cz/

Předem děkuji.
Beavis
Profil
sifik:
Doufal jsem, že to není stažená šablona, abych mohl pochválit brilantní práci, která se mi opravdu líbí.
sifik
Profil
Beavis:
Ano kódování není moje, však design z skoro celé části ano.
Beavis
Profil
sifik:
Čistý přehledný design, vhodné barvy a kontrast. Není, co bych vytknul.
sifik
Profil
Děkuji, nikdo jiný nemá potřebu se vyjádřit?
mattyZEM
Profil
Jen to, že už mi to asi půl minuty načítá :)
sifik
Profil
Tak v tom má prsty hosting internet centra
sifik
Profil
Vzhled prošel rekonstrukcí, jak se vám líbí teď?
rommy
Profil *
- "Žlutý pes" sice nezpívá černá je dobrá, ale "Budiž"
- v IE7 se mi to nezobrazuje vycentrovaně ( pár pixelů )
- border obsahu ( anebo hlavičky a patičky ) - to bych asi ještě nějak doladil
sifik
Profil
Ano, původně jsem chtěl mít design bílí, však nějak se to zvrtlo a skončilo to takhle, ale nemyslím si, že by to byla nějaká velká prohra, naopak design je dobře sladěný a barvy dobře ladí, nemyslíte?

Blog jsem testoval v IE8 a IE6, vsázel jsem na to, že když se to v obou zobrazuje, tak jak potřebuji, tak nemá cenu zkoušet IE7, asi to tedy byla chyba, prosím tě jak myslíš to "pár pixelů?"

Border tam není myslíš, že ho mám dodělat, proč?
HomerJay
Profil
Musím povedať, že je to super a fakt sa mi to veľmi páči, škoda toho ic.cz :/
lopik
Profil
co keby si to troska ozivil nejakymi farbami? celkom by sa tam hodila oranzova.... napr. co mas dole rss co keby si dal ako hover tomu obrazku farebny obrazok?

ked som si chcel prezriet stranku trvalo mi dost dlho kym som nasiel menu. zvyrazni ho!!! a urcite ho daj pred tweeter.... ludi viac zaujima navigacia stranky ako tweet.

a este ma napadlo co keby ta zena v hlavicke bola farebna? stranku by to ozivilo....
sifik
Profil
Ano, internet centrum mi leží v žaludku také, ale jsem školák a nemůžu si tudíž dovolit platit doménu a hosting neziskovému projektu.

No já nevím, na začátku můj blog zářil barvami, ale nelíbilo se mi to, a chtěl jsem ho udělat nějak výjimečný a zvolil jsem cestu černobílé, jen do článků malý barevný obrázek.

Myslím, že tento publikační plátek je právě o názorech a menu tam není důležité. Přemýšlel jsem, že bych ho tam nedával vůbec. Myslíte, že by to šlo?

Ano, i ta žena v hlavičce a patičce byla původně barevná, ale takhle jí to sluší mnohem více.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0