Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Nazdar,
Prosím o zhodnotenie mojej FLASH STRÁNKY.
Hlavne po design-ovej stránke a funkčnosti.

Link : RHStudio.

Ďakujem za všetky návrhy, kritiky...
JAAkub
Taurus
Profil
Od flashe bych čekal něco pěkného, ale toto vše jde pomocí html/css, takže je zbytečný. Zdržuje mě animace, hudba je zlo (začni s ní jako off, pak je naprosto ok), design je jen pozadí s šedým poloprůhledným obdélníkem. Bliká na mě jakási novinka - to nee, odkaz na validátor je zbytečný, stejně tak angličtina dole, když je to slovenský web. Na to, že poskytujete takové služby mě to zklamalo.
JAAkub
Profil
Taurus:
Ďakujem. Dám preč to blikanie. Zvuk dám na začiatku off.
Bubák
Profil
Totální ztráta soudnosti:
- pouštíš hudbu bez vyžádání, navíc si myslím, že k použití skladby nemáš svolení, jsi hudební pirát
- proč centruješ objekt, který zabírá 100% šířky?
- nefunguje v IE, bo nevíš, jak správně vložit flash do stránky
- nevhohné použití flashe má "pozitivní" vliv na vyhledávače, na tvé stránce nic nevidí,
- před otazníkem se nepíše mezera
david80
Profil
Píše se "design" nevím, jestli je to slovensky jinak, ale myslím si že ne. A na stránce to máš taky nápsano jako desing.
JAAkub
Profil
Bubák:
Hudba je len dočasná. A už som opravil auto-spúštanie.
proč centruješ objekt, který zabírá 100% šířky? - 100% je tam preto, aby sa menu dalo umiestniť "kdekoľvek" po šírke
Viem ako vložiť flash do stránky ! - je to podla návodu aby to bolo validné. A čo tam mám doplniť pre IE ? // mimochodom mne to zobrazuje
před otazníkem se nepíše mezera - :D Už som si zvykol

david80:
OK ... chyba :D opravím ju :D
Radek9
Profil
JAAkub:
Nic moc. Všechno co na stránce je by se dalo udělat pomocí HTML a CSS, jak psal Taurus a také mě to vůbec nezaujalo. Jinak, to upozornění na miniRS vyhoďte, pokud ještě není hotový. A být vámi, zvolím jiné jméno, protože RS s takovým jménem již existuje.
JAAkub
Profil
Radek9:
A myslíš že by som mal urobiť nejaký efekt pri príchode ??
Radek9
Profil
JAAkub:
Ano, prostě ten flash využít. Třeba udělat i plyulý přechod pozadí odkazu, atd.
Jo a ještě bych změnil logo.
JAAkub
Profil
Radek9:
Pozri to teraz.. je to lepšie ??
Mistr
Profil
JAAkub:
Proč mi na úvodní stránce stále znova a znova najíždí zpráva Vitajte na našej stránke, pak odjede a vzápětí zase přijede. Nějaká nekonečná smyčka, ne?


Tak už se to zdá býti v pořádku.
JAAkub
Profil
Mistr:
Už je to vyriešené
Bubák
Profil
JAAkub:
Viem ako vložiť flash do stránky !
Neumíš, vždyť ho IE nezobrazí.

je to podla návodu aby to bolo validné
Návodů je sposta, použil jsi nevhodný návod, nebo jsi to neudělal přesně podle návodu.

A čo tam mám doplniť pre IE ?
Najdi si použitelný návod, pro zajímavost, je validní.

mimochodom mne to zobrazuje
Ale ne v IE!
JAAkub
Profil
Bubák:
Ale ne v IE!
Práve ano.... Pozrite to teraz.
Je to podľa návodu.
Bubák
Profil
JAAkub:
Práve ano.... Pozrite to teraz.
Ale že to trvalo!
Kacko
Profil
Co na to rict.. v roce 2004 bych ti na toto rekl, ze to pusobi naprosto amatersky a at se s Flashem jeste chvili ucis.
JAAkub
Profil
Kacko:
Mne ide o jednoduchý web.
shaggy
Profil
JAAkub:
Mne ide o jednoduchý web.
Tak prečo si z toho urobil web prepchatý zbytočnosťami?

Od človeka, ktorý "desinguje" stránky by som čakal aspoň základné grafické cítenie. Ja nie som prívrženec celoflashových stránok, ale toto je vyslovene zbytočná robota. Škaredé grafické prvky, ešte škaredšie pozadie, množstvo tlačítok, plno rozličných a škaredých fontov. Keď už tam dávaš to pozadie (ktoré robí celú stránku neprehľadnou), tak ho aspoň natiahni na celú šírku okna, ja vidím vpravo asi 250px široký biely pás.
DoubleThink
Profil *
Jak už psali jiní, když už děláš fullflashový web, mělo by to mít nějaký důvod a nějakou kulturu. Tento design je mizerný i podle deset let starých měřítek kvality HTML webů.
Nepostradatelným prvkem fullflash webu je mimochodem deeplinking a alternativní obsah.
mattyZEM
Profil
CTRL+,CTRL- a uvidíte sami :)
JAAkub
Profil
shaggy:
Ak si mal pozadie - ľadovec; tak to blbne :( ale plánujem ho odstrániť
Myslíš, že by som mal zjednotiť font ??
DoubleThink:
prosím čo to znamená deeplinking ??.
Alternativní obsah - ako si to myslel ?
shaggy
Profil
JAAkub:
Ak si mal pozadie - ľadovec; tak to blbne
Áno, pri ľadovci bol ten biely pás, ale všetky pozadia na tej stránke pôsobia dosť zle. A samotný fakt, že sa to pozadie mení považujem za nedostatok tej stránky.

Myslíš, že by som mal zjednotiť font ??
Ak zastávaš názor "čím viac pásikov, tým viac Adidas", tak tam pokojne nechaj 10 odlišných fontov... ale ak chceš mať pekný web, tak áno, mal by si to zjednotiť.
Máš len 12 rokov, takže je použitie toľkých fontov, farieb a grafických pochopiteľné (všetci sme boli deti a všetci sme kreslili pestrofarebné obrázky). Uč sa robiť stránky, ak si šikovný, o pár rokov v tom budeš dobrý, ale hlavne - nehraj sa na grafické/webdizajnérske štúdio, pretože ťa tak budeme aj hodnotiť.
Carrot
Profil *
Je to celkem hnus. Přesně typ webů, kvůli kterému lidi na flash nadávají.

JAAkub:
prosím čo to znamená deeplinking ??.
Možnost odkázat na podstránku pomocí URL.

Alternativní obsah - ako si to myslel ?
Pro vyhledávače.
JAAkub
Profil
shaggy:
Dobre teda. Dnes sa pokúsim zjednotiť font, tlačítka a graf. efekty. Odstránim to "menenie pozadí". Ale ktoré pozadie je z tých čo je tam najpeknejšie ?
JAAkub
Profil
Zjednotil som fonty; zjednotil som tlačítka (menu som nechal). A poobede odstránim pozadia, pridám deeplinking
Kacko
Profil
JAAkub
stále viz. [#16]

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0