Autor Zpráva
uniservisviki
Profil *
prosím Vás o názor ako ešte doriešiť posielanie mailov z mojho formu na stranke ku mne do mailu. mam to povodne spravene cez kamarata ale nejde sa s nim spojit a upravil som ten form a nechodia mi cez neho upravene formy cenovej ponuky. To je cely problem. neviem si s tym poradit a uz som sa tak zamotal .... . No proste samouk. Dik dopredu, Peter.
uniservisviki
Profil *
este doplnim, povodny form je www.uniservisviki.tym.sk/cenpon.htm a upraveny form je www.uniservisviki.tym.sk/cenponen.htm je to preklad do EN a úprava tých funkcii.
Taurus
Profil
Už to tu bylo, proč nové vlákno za tak krátkou dobu?
Cenich07
Profil
uniservisviki:
méně znamená někdy více, v tomto případě určitě. Celý horní panel působí dost začátečnicky, chlapík s rukou pod branou byl asi dost nešetrně zmenšen - je to na něm vidět, a ta budova? To je už asi na půl zřícená,ne? Jinak by obrázků je na této stránce více než moc - ubrat a zkusit je nějak stylově sjednotit - jednou černobílý autobus, pak roztomilý bagřík nepůsobí moc profesionálně.
Jediné co se mi líbí, je ta barva.

Good luck
uniservisviki
Profil *
Taurus:
hej bolo to tu ale chcel som poradit s mojim problemom ohladom formulara. dufam ze som vas neurazil, alebo? Peter
uniservisviki
Profil *
Cenich07:
dik kamo, toje fajn nazor idem to skusit spravit, ale ten chlapik s tym domom to je taký moj pohlad na svet :-))
a to ostatne som asi prepchAl jasne, busik je prec
Dik Peter
JaySee
Profil
Přijdu na stránku, milion formulářových polí, leknu se, uteču. Ničemu nerozumím, je toho moc. Moje dojmy. Nic mě na té stránce nedží.
uniservisviki
Profil *
JaySee:
dik, tie formulárove polia si myslel co? lebo teraz sa snazim dat dokopy strukturu celeho websitu a snazim sa na www.uniservisviki.tym.sk/index.htm dat doporiadlu zdrojovy kod. potom postupne podla nazorou hodnotiacich planujem prejst ku dalsim krokom. cenim si kazdeho postrehu a verim ze sa mi tento projekt spolocne s vasimi cennymi radami podari dotiahnut do uspesneho konca a raz mozno nieco zomna bude :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0