Autor Zpráva
scootrik
Profil *
Zdravíčko ohodnoťte prosim stránky http://bestofbestcup.webpark.cz, posílejte cokoli, vše vezmu na vědomí. Díky moc
Atlatnis
Profil *
stránku mi nejde zobrazit
Martin Kuželka
Profil
Adresa už je opravena.
Mistr
Profil
Vstupní stránka nic moc. Po otevření nového okna už je to o něco lepší. Ovšem to menu ve dvou řádcích? Už otevření nového okna nebude vnímáno kritiky příliš přívětivě. Já vím, že to muselo být asi kvůli tomu reklamnímu pruhu v horní části okna WebParku (já tam své weby kvůli tomu také nehostuji), ale šlo to přeci vyřešit i jinak (změna hostingu), ne?

K obsahu nového okna by také mohlo být několik poznámek. Například chci-li si zobrazit pravidla, musím dvakrát klikat (jednou v záhlaví, podruhé ve spodním okně). Proč?

Češtinu, velká a malá písmena (a případné překlepy) raděj nebudu hodnotit. Není to nic hrozného, nicméně občas by se tam něco našlo (liga mistrů -> Liga mistrů, pohár UEFA -> Pohár UEFA apod.).
Trix
Profil
Tak neviem všade (či už IE, FF, Opera) je to divne rozbité a chová sa to inak.
Keď kliknem na Pravidla hodi mi to zas odkaz na pravidla. To už ten prvy odkaz môže viesť na tie pravidla nie? Podobne aj ostatné odkazy.
Kód je divný, viac než divný. 8-o
Bez obrázkov ti vznikne biele menu na bielom pozadí. (Hádaj či to je vidieť :-P)
...
S pozdravom TRIX
uplne jinej martin
Profil
písmo je nečitelný (na tom pozadí je to takový rozbitý).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0