Autor Zpráva
Milhauscorpse
Profil *
Dobrý den.chtěl bych znát Váš názor na grafické zpracování tohoto webu:http://www.disfiguredcorpse.cz/jnk/index.php.
Je to web teprve v zárodku,tak bych to chtěl pokud možno opravit už v začátcích,abych už pak pracoval s "vylepšenou" verzí.
Děkuji.M
LejdyTerr
Profil
Milhauscorpse:
nejsem profík, spíše zvědavec, takti napíšu svůj názor z pohledu obyčejného návštěvníka:-)
Je to pěkné, ale přijde mi to trochu nudné. Kdybych si něco nenašla na netu, ani nevím o čem stránky jsou. Co třeba udělat zajímavější hlavičku?;-)
Milhauscorpse
Profil *
LejdyTerr:
koukám,že to bude asi pravda,něco vymyslím.dík
profigrafi
Profil
Pokud to půjde, tak bych v prvé řadě exportoval logo do lepší kvality poněvadž se to jeví trochu horší ostrostí a to kazí celkový dojem...
Jak už jsem psal hodně lidem tak každý web potřebuje nápad jinak spadne jeho hodnota na blogovou úroveň. Já vím je to velmi těžké vymyslet něco originálního a vtipného, ale bez toho jak už tady někdo podotknul je to trochu nudné a připomíná mi to ty hrací portály s online hrami. Jinak zpracování menu se mi líbí a vůbec textové zpracování, jinak na úvodní stránce vypadá lépe, když jsou divi zarovnané, na ostatních stránkách mohou bít už roztažené a elastické...

Jinak z hlediska php bych rozhodně nepoužíval příjmání nového hesla uživatele přes zadání jeho emailu. dá se to obejít (pokud je to automatizované). Jinak pokud není automatizovaný systém emailu nemůžete si být jist kdo to tam napsal. jestli majitel či hacker. Je lepší to více ošetřit (třeba tak jak to má seznam).

Celkový dojem: nějaký nápad, lepší kvalita loga, zarovnání divů a dobudoucna se zamyslet nad propracováním php scriptů...
(Pokud ještě s php moc neumíte a neplánujete se to učit, na jakýkoli problém s php [popř. s designem] se mně můžete
zeptat rád a zadarmo :D pomůžu... [ email: www@miskovsky.tv ]).
Milhauscorpse
Profil *
profigrafi:
Díky za názor.
Ten nápad je v tom,udělat portál ohledně koncertů.tzn.domlouvání se,pokec o něm,odkazy na fota,recenze,prostě vše na jedné stránce před i nějakou dobu po koncertu.asi takhle:Odkaz(není hotovo,jen pro představu)Veškeré info o těchle stránkách by měly být v úvodu,aby bylo jasné o co jde.

S tím logem máš 100% pravdu,vrhnu se při nejbližší příležitosti na to.

S těmi změnami divů,vlastně rozvržení stránek odkazů to zkusím promyslet,nenapadlo mne to.

Změna hesla je tam udělaná tak,že mailem příjde heslo nové,které je nutno potvrdit odkazem v mailu,jinak zůstává heslo staré.Myslel sem,že je to ideální,nenapadá mne jiný způsob,právě kvůli hackerům,ti by do mailové schránky zaregistrovaného asi mít přístup neměli.Ale dám si rád poradit:-)

Nevím,jestli s php už umím,nebo ne,ale právě proto dělám tyto stránky,abych se doučil.Je jasné,že mám milion dotazů "jak to udělat",právě že mne baví zjišťovat jak:-)

A otázka na tebe:S tím propracováním php scriptů jsi to myslel jak?

Každopádně díky za tvůj mail,ukládám,a kdybych už fakt nevěděl,tak napíšu.
m
profigrafi
Profil
OK... nemáš za co a myslel jsem to tak že každý php script se může napsat lépe či hůř a je třeba se nad tím zamyslet a vybrat jednoduší cestu... rozhodne pokračuj na vylepšování, protože ten web vypadá nadějně...

Jo napsat na mail můžeš kdykoli a ptát se na cokoli, rád poradím...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0